TOKİ Uşak'ta 77 bin liradan başlayan fiyatlarla dükkanlar

TOKİ, Uşak’ta 397 dükkan için düzenleyeceği açık artırma ile Yeni Yaşam Merkezi’nde, 77 bin liradan başlayan fiyatlarla dükkanları satışa çıkarıyor. TOKİ dükkan ihalesi...

TOKİ Uşak'ta 77 bin liradan başlayan fiyatlarla dükkanlar
Editor: Hakan A.
03 Ağustos 2017 - 10:04

Turyap, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın mülkiyetinde bulunan, Uşak’taki 397 dükkan için açık artırma düzenliyor. Muhammen bedeli 77 bin liradan başlayan dükkanlar %25 peşin, 120 ay vade ile satılacak. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Ağustos 2017 - İstanbul

TOKİ'den yatırımcıya, iş yapacaklara büyük fırsat. Yatırım yapmak isteyenler için Dükkanlar, 24 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 10:00’da Ramada Hotel-Uşak’ta, Turyap’ın düzenleyeceği açık artırma ile satılacak. 

Uşak Merkez kentsel yenileme projesi kapsamında 1. ve 2. etapta 1051 konut ve 923 dükkan yer alıyor. Mart ayında gerçekleşen kura çekişinde hak sahiplerinin konut ve iş yerleri belirlendi. TOKİ’nin mülkiyetindeki 397 iş yeri ise açık artırma ile satışa çıktı. Proje, hak sahipleri ile belediye ve TOKİ’nin yaptığı çalışma sayesinde Uşak’ın yeni yaşam merkezi konumunda; kentsel yenileme projesi kapsamında örnek nitelikli proje olarak hayata geçirildi. 

Yaya ulaşımını destekleyen her dükkanın önünde açık otopark bulunuyor. Giyim, gıda, hızlı tüketim malları satışı, büro mobilyaları, ofis, ev tekstili, beyaz eşya, ayakkabı, market, banka, sigorta, mimarlık büroları, fabrikaların iletişim ve operasyon merkezleri gibi ticaret ve iş kolları için 30 m2’den 472 m2’ye kadar iş yeri tercihleri sunuluyor. 

Konuyla alakalı ihale bilgilerine TOKİ web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

web: www.toki.gov.tr

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum