Reklamı Geç
TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi kura çekilişi yapılıyor

TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi kura çekilişi yapılıyor

TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi konut projesi kapsamında 248 adet ev için kura çekilişi yapılıyor. Konut kura çekiliş sonuçları haberimizde olacak!

09 Kasım 2016 - 11:11 - Güncelleme: 09 Kasım 2016 - 15:41

TOKİ Van Merkez Şerefiye konut projesi için evlerin kura çeikilişi yapılıyor.. TOKİ Van Merkez Kura sonuçları yapılacak çekilişle belli olacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Kasım 2016 - İstanbul

Türkiye Geneli Satışlar kapsamında TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi konut projesi için hak sahiplerinin belirlenmesi işlemi bugün gerçekleştiriliyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından kura lı satışlarla Van Merkez Şerefiye Mahallesi konutları için kura çekilişi öğlen saat 12:00'da başlayacak. Kura çekilişine ev sahibi olmak isteyen çok sayıda vatandaşın katılacağı kaydedildi. TOKİ tarafından satışa sunulan ve satış sürecinde yoğun bir katılım olan Van Merkez konutları kapsamında 2+1 ve 3+1 dairelere kaç kişi başvurdu?

SONUÇLAR AÇIKLANDI LİSTE İÇİN ALTTAKİ BAĞLANTIYA TIKLAYIN (GÜNCELLEME 15:38)

- TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi konutları kura sonuçları tam liste

3+1 evler için TOKİ'ye başvuran kişi sayısı 2 bin 645 kişi olarak açıklanırken, 2+ evler için başvuruda bulunan kişi sayısı ise 2 bin 909 olduğu açıklandı. Çekilişle toplam 

Konuya ilişkin emlakpencerem.com muhabirinin TOKİ'den edindiği son dakika bilgiye göre, Van Merkez Şerefiye Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi kapsamında İdaremizce Kuralı Satışa sunulan 248 adet konut için; 12-28 Ekim 2016 tarihleri arasında toplam 5439 adet başvuru alındığı kaydedildi.

Söz konusu konutlar için, 09 Kasım 2016 Çarşamba günü Van Beyaz Saray Düğün Saray’ında saat 12:00’de noter huzurunda kura çekilişi gerçekleştirilecektir.

- 2+1 BAŞVURU LİSTESİ

- 3+1 BAŞVURU LİSTESİ

TOKİ VAN MERKEZ KURA SONUÇLARI İÇİN BURAYA BAKIN!

NOT: TOKİ Van Merkez Şerefiye Mahallesi kura sonuçları idarenin listeyi 15:30'DA açıklamasının hemen peşinden haberde verilen linkte yayına alınmıştır!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..