TOKİ Yozgat Sorgun kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi

TOKİ Yozgat Sorgun kura sonuçları yapılan çekilişle belirlendi

TOKİ Yozgat Sorgun'da inşa edilen 158 konutun hak sahipleri, yapılan kura çekilişi ile belirlendi. Yozgat Sorgun TOKİ konutları kura sonuçları listesi.

20 Temmuz 2017 - 19:20

TOKİ projelerinde hak sahiplerinin belirlenmesine devam ediliyor. Bu çerçevede TOKİ Yozgat Sorgun konut projesinde 158 daire için hak sahiplerinin belirlendiği kura çekilişi bugün yapıldı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Temmuz 2017 - İstanbul

Türkiye'nin dört bir yanında hayata geçirdiği sosyal konut projeleriyle alt gelir grubu başta olmak üzere, emekli vatandaşlar, şehit aileleri, gaziler ve pek çok kesime yönelik konut üretimini aralıksız sürdürüyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca (TOKİ) Yozgat Sorgun İlçesi’nde inşaatı tamamlanan, oturuma hazır 158 konut için hak sahipleri yapılan kura çekilişi ile belirlendi.

Bugün gerçekleştirilen kura çekilişi töreni Yozgat Sorgun Belediyesi İlyas Aslan Sinema ve Tiyatro Salonu’nda TOKİ yetkilileri, noter ve çok sayıda başvuru sahibinin katılımı ile yapıldı. Proje TOKİ ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü işbirliği ile hayata geçirildi.

Başvuru gerçekleştiren çok sayıda vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği 158 konuta 126’sı engelli olmak üzere 430 başvuru yapıldığı gelen bilgiler arasında.

TOKİ Yozgat Sorgun konut projesinde yer alan ve yükseklikleri zemin + 3 olan konutlar 2+1 olarak tasarlandı.  Konutlar peşinatsız 100 TL – 130 TL arası taksitlerle 270 ay vade ile hak sahiplerine teslim edildi.

Yozgat Sorgun TOKİ konutları kura çekilişi listesi idarenin açıklamasıyla haberimizin altındaki linkte yayınlanacaktır.

TOKİ Yozgat Sorgun kura sonuçları tam listesi için Tıklayın

toki yozgat sorgun kura çekilişi

toki yozgat sorgun kura çekilişi

toki yozgat sorgun kura çekilişi

toki yozgat sorgun kura çekilişi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..