Torkam E5 `te evler 120 ay taksit 0.98 oranlarla

Torkam E5 `te evler 120 ay taksit 0.98 oranlarla

İstanbul Küçükçekmece Sefaköy`de E5 üzerinde, metro ve metrobüs yanı başında Torkam kalitesi ve güvencesiyle cazip yatırım seçenekleriyle alıcısına sunuluyor.

Torkam E5 `te evler 120 ay taksit 0.98 oranlarla
Editor: Hakan A.
08 Ağustos 2018 - 06:43 - Güncelleme: 08 Ağustos 2018 - 10:39

İstanbul Avrupa yakasında şehrin tam kalbinde metro ve metrobüsün yanı başında hayatın içerisnde bir konut projesi. Torkam E5 benzersiz lokasyonu, avantajlı fiyatlarıyla alıcısına çok kazndıran bir proje. Satışları başlayan Torkam E5'te fırsatlarla dolu seçeneklerden faydalanabilirsiniz. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 8 Ağustos 2018 - İstanbul

Markalı konut geliştiricisi Torkam, İstanbul Küçükçekmece'de şehrin en özel lokasyonunda konut ve home ofislerde ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Torkam E5 projesinde yer alan rezidanslar, ofis ve ticari alanların tamamında satışlar avantajlarla devam ediyor. Temmuz ayı sonu itibariyle ön talep sürecinden satışa geçen dev proje, bölgeye büyük değer katacak yaşam alanlarını alıcısının beğenisine sunuyor. Banka kredisi faiz oranları 0.98 olan konut projesi Torkam E5 İstanbul Sefaköy'de şehrin tam kalbinde yükseliyor...

Altta verilen linke tıklayıp formu doldurmanız yeterli

TORKAM E5 HAKKINDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Milyonların istikameti üzerinde, ulaşım aksının tam ortasında, hemen her türlü sosyal ve ticari alanların yer aldığı Torkam E5 projesinde az katlı özel mimarisiyle tüm evlerde zamana karşı yarışmadan keyif içerisinde bir yaşam sizleri bekliyor. Atatürk Havalimanı'na 5 dk mesafede, altından metro geçen, yanı başında metrobüs hattı yanı başında Torkam kalitesi ve güvencesiyle E5 projesinde yatırım fırsatı sunuluyor.

Torkam, E5'i içine alan ve eşi benzeri olmayan, karma bir projeye imza atıyor. Rezidanslar, ofisler, restoranlar, kafeler, mağazalar...

127 bin metrekare büyüklüğe ulaşan Torkam E5'te 234 rezidans daire, 117 ofis ve 310 cadde dükkanı ile 896 araçlık otoparkı ile gerek yatırım, gerekse oturum amaçlı tüm ayrıcalıklar alıcısına sunulmaya başlandı. Banka konut kredisi kullanmak isteyenlere özel 120 ay vade ve 0,98 faiz oranları ile en düşük oranları alıcısına sunulan Torkam E5 projesinde dairelerin metrekare satış fiyatları 7.500 TL'den başlangıç gösteriyor.

torkam e5 küçükçekmece sefaköy satışlar başladı

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Torkam E5'te satışa çıkarılan rezidans dairelerin büyüklükleri ise 54 m2 ile 124 m2, ofisler ise 78 m² ile 178 m² arasında her aileye ve her yatırıma hitap eden evler olarak tasarlandı.

Torkam E5 nerede, nasıl gidilir?

İnşaatı hızla süren Torkam E5 projesinde teslimler planlandığı üzere Ekim 2020’de yapılmaya başlanacak.

TORKAM E5 HAKKINDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN