Torkam projeleri Almanya'da yoğun ilgi gördü

Almanya'da düzenlenen emlak fuarına katılan Torkam İnşaat projeleri gurbetçi vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Torkam projeleri Almanya'da yoğun ilgi gördü
Editör: Hakan A.
11 Şubat 2019 - 16:29

Almanya'da düzenlenen emlak fuarına katılan TORKAM İnşaat projelerini gurbetçi vatandaşlara tanıttı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 11 Şubat 2019 - İstanbul


Ülkemizdeki gayrimenkul yatırım fırsatları “Evim Türkiye” fuarı ile Avrupa’ya taşındı. Torkam İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, fuarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Binlerce gurbetçimizin ziyaret ettiği fuara bizde TORKAM E5, Temaşehir Konya ve 42. Cadde ile katılan Torkam İnşaat projeleri yoğun ilgi gördü.Gayrimenkul yatırımı anlamında projelerin Avrupalı vatandaşlarımız tarafından ilgi görmesi bizleri de mutlu ettiğini söyleyen Dereli, "Eşsiz lokasyon avantajı sağlayan TORKAM E5 projemizde rezidansların ve ofislerin yanı sıra çok yakında satışa çıkacak TORKAM E5 Çarşı Dükkanları gurbetçilerimizin ilgi odağındaydı. 

Standımızı Almanya’da yaşayan gurbetçilerimizin yanı sıra Hollanda, İsveç, Belçika, İngiltere ve Avusturya’dan gelen vatandaşlarımız da ziyaret etti. İleriye dönük yatırım yapacak gurbetçilerimiz İstanbul ve Konya’daki projelerimizi inceleme, avantajlarını yakından görme ve tanıma fırsatı buldu. Onlarla güçlü bağlar kurduk.

 Avrupa’nın farklı noktalarında yaşayan gurbetçilerimizle bir araya gelmemizi sağlayan bu tarz gayrimenkul fuarlarının mutlaka devamı olmalı diye düşünüyorum." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum