Reklamı Geç
Transform Fikirtepe konut fiyatları 331 Bin TL’den görücüye...

Transform Fikirtepe konut fiyatları 331 Bin TL'den görücüye çıktı

İstanbul Kadıköy ilçesinde süren kentsel dönüşüm projelerine bir yenisi daha Transform Fikirtepe ile eklendi. 1080 dairelik Transform Fikirtepe 'de satışa sunulan ev fiyatları 331 bin liradan başlıyor.

14 Ekim 2016 - 15:27 - Güncelleme: 05 Şubat 2017 - 17:35

Haldız İnşaat ve Obaköy Gayrimenkul tarafından ortaklaşa yapılan “Transform Fikirtepe” konut projesinin lansmanı yapıldı. İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Fikirtepe kentsel dönüşüm bölgesinde yeni bir proje daha hayata geçiriliyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Ekim 2016 - İstanbul
 
“Transform Fikirtepe” konut projesi,  Vakıfbank Memur ve Hizmetlileri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı ile Vakıfbank Personeli Özel Sosyal Güvenlik Hizmetleri Vakfı tarafından 1988 yılında kurulan Obaköy Gayrimenkul ile Haldız İnşaat imzası ile inşa edilecek.

BURADAN FORMU DOLDURUN AYRICALIKLI FİYAT TEKLİFİNİ HEMNEN ALIN
 
Projenin detaylarını Haldız İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Macit Haldız, Vakıfbank Emekli Sandığı Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demren, Obaköy Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı N. Ender İmamoğlu ve Obaköy Gayrimenkul Genel Müdürü Fatih Küçükcan verdi.
 
22 bin 466 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Transform Fikirtepedört blokta 1080 konut ve 12 adet  ticari birimden oluşuyor. Projede 43,72 metrekare ile 276,67 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor. Dört bloğun yer aldığı Transform'un bir bloğu ise sadece home-office'lere ayrıldı. 240 adet home-office yapılması planlanıyor.
 
Transform Fikirtepe konutları metrekare birim fiyatı 7 bin 600 TL’den başlıyor

Ortalama 7 bin 600 TL/metrekare fiyatından başlayan projede en düşük daire fiyatı 331 bin TL’den başlıyor. Fiyatlar dairelerin büyüklüklerine göre değişiyor. Home-office fiyatları ise henüz belirlenmiş değil. Ayrıca projeden ev almak isteyenler Vakıfbank, İş Bankası ve Katılım Bankalarından konut kredisi kullanabiliyor.
 
“Transform Fikirtepe” projesinde lansmana özel yüzde 5 indirim yapılıyor. Proje satışlarında Vakıfbank çalışanlarına indirim yapılmadığı Vakıfbank Emekli Sandığı Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demren tarafından açıklandı.
 
“Transform Fikirtepe” kentsel Dönüşüm projesinde 550 hak sahibi bulunuyor. Vakıfbank Emekli Sandığı Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demren, bugüne kadar 10 milyon TL hak sahiplerine kira ödediklerini ifade etti.  
 
Haldız İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Macit Haldız, “ Bugüne kadar bir çok proje yaptık. Kocaeli’nde Tuana ve Çınarlı Kent projelerinde 1500 konut inşa ettik. Ayrıca Bizimtepe Aydos projesini yapıyoruz. Bilişim Vadisi, Teknopark’ yaptık. Enerji sektörü, otomobil sektörü, medya ‘da gibi farklı alanlarda faaliyetlerimiz bulunuyor.” dedi.

BURADAN FORMU DOLDURUN AYRICALIKLI FİYAT TEKLİFİNİ HEMNEN ALIN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..