Tron (TRX) yükselişi başladı mı? 12 Nisan TRX coin analiz, yükseliş...

Tron TRX yatırımcısı için yukarı çıkış başladı mı? TRX coin yeni haftaya 12 Nisan'a nasıl başladı? İşte en yeni analiz videosu ile Tron coin son durum.

Tron (TRX) yükselişi başladı mı? 12 Nisan TRX coin analiz, yükseliş...
Editör: Hakan A.
12 Nisan 2021 - 09:28 - Güncelleme: 14 Nisan 2021 - 22:50
Yeni haftaya çıkış trendine girerek başlayan Tron TRX yatırımcısı yeni grafik yorumları bekliyor. Tron Coin'de Pazar günü başlayan yükseliş ile birlikte Pazartesi günü açılış ve tren merakla bekleniyordu. Pazartesi haftanın ilk iş gününde Tron (TRX) coin güne nasıl başladı? Yeni analiz videosunda yukarı çıkış için sinyaller var mı? TRX coin yatırımcısının izlemesi gereken son yorum ve analizi haberimizden inceleyebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 12 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto'da Nisan ayı içerisinde yeni bir haftanın başlangıcı Pazartesi haftanın ilk işlem günü ile resmen başladı. Türkiye'de oldukça fazla yatırımcısı bulunan Tron (TRX) coin'de bekleyiş sürüyor. Yukarı yönlü hareket beklenen TRX coin yeni haftaya nasıl başladı merakla takip eidliyor. Peki son veriler ve grafik analizleri Tron coin için hangi yönü gösteriyor? TRX coin için bu hafta çıkış haftası olabilecek mi? Grafik ve video analizi ile Tron coin'de son durum...

Tron coin düşüş trendi sona mı erdi? Yükseliş başladı mı?


12 Nisan Pazartesi sabahında Tron (TRX) coin güne yukarı yönlü yükseliş ile başladı. TRX coin Pazartesi gün başında yönünü yukarı çevirdi. En düşük 0,96 seviyelerindne işlem gören Tron TRX coin, en yüksek 1,1399 sveiyesinden işilem gördü. Şu sıralarda yüzde 10'luk bir değer kazanan TRX coin 1,088 TL'den işlem görmeye devam ediyor. Gün içerisindeki gelişmeler yakından takip edilecek.
 

Coinbase, Nasdaq adımı ile sert yükseldi! Amazon, Apple gibi devler geride kaldı...

Tesla (TSLA) token resmen satışta! O kripto para borsası Tesla token satmaya başladı...

BTCUSDT Simpson hedefi! Bitcoin önce 100.000 USD sonra "sonsuz" olur mu?

Chiliz (CHZ) yükselişi başlar mı? 12 Nisan CHZ coin yeni analiz ne gösteriyor?

Holo (HOT) con 12 Nisan yeni haftaya yükselişle başladı! HOT coin yön yukarı... 


Tron TRX coin 12 Nisan Pazartesi video analizi

Her yeni günde farklı bir YouTube analizini sizler için haberimizde yer vermeye devam ediyoruz. Bu sabah Tron TRX coin için "KriptOğuz" kanalının yorum analizine yer verdik. Kendisine teşekkür ederiz.

 

 Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 12 Nisan 2021 Pazartesi günü Tron (TRX) coin için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum