TÜBİTAK Bursa'da personel alım ilan yayımlandı

Bursa ilinde Türkiye'nin önemli kurumlarından biri olan TÜBİTAK tesislerinde çalıştırılmak üzere çok sayıda yeni personel alımı için ilan başvurusu başladı.

TÜBİTAK Bursa'da personel alım ilan yayımlandı
Editör: Hakan A.
15 Mart 2021 - 07:23
Türkiye'nin çeşitli illerinde çalıştırılmak üzere Kıyı Emniyeti tarafından personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden başvuruların başladığı Kııy Embiyeti personel alım ilanında şartlar belli oldu.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 15 Mart 2021 - İstanbul


Türkiye'nin dev Bilimsel ve Teknolojik araştırmaların yapıldığı kurum olan TÜBİTAK, BUrsa ilinde istihdam edilmek üzere çok sayıda yeni personel alımı yapacağını duyurdu.

TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı Bursa personel alım ilanı ilanı bu sabah Resmi Gazete'de yayımlandırken iş başvuru süreci resmen başlamış oldu.


TÜBİTAK BURSA TEST VE ANALİZ LABORATUVARI MÜDÜRLÜĞÜ (BUTAL) BÜNYESİNDE GÖREV YAPMAK ÜZERE PERSONEL ALINACAKTIR.

SON BAŞVURU TARİHİ: 05.04.2021 


Bursa ilinde kurulu TÜBİTAK merkezinde aranan personeller, Teknisyen, Memur, Yönetici asistanı görevlerinde çalıştırılmak üzere 9 personel alımı yapılacağı kaydedildi. İlan için başvurular başlarken, ilan detaylarına aşağıda yer alan linkler üzerinden erişebileceksiniz.

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır.

İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir. 

TÜBİTAK Bursa Test ve Analiz Laboratuvarı

Adres: Gaziakdemir Mah. Merinos Cad. No: 11 16190 Osmangazi / BURSA
E-Posta: [email protected]
Telefon: (224) 233 94 40 - 222

YORUMLAR

  • 0 Yorum