TÜBİTAK yeni personel alımı yapacak

TÜBİTAK personel alımı yapmak için yeni ilan yayımladı. 2021 yılının ilk personel alımı için TÜBİTAK şartları belirledi.

TÜBİTAK yeni personel alımı yapacak
Editör: Hakan A.
01 Şubat 2021 - 07:41
Türkiye'nin teknoloji üssü kurumları arasında yer alan ve önemli bir yeri bulunan TÜBİTAK'ta çalışmak isteyenler için yeni personel alım ilanı bugün Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki TÜBİTAK kaç personel alımı yapacak, yeni eleman alma şartları neler? İşte TÜBİTAK'ın 1 Şubat tarihli eleman alım ilanı ayrıntıları.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 1 Şubat 2021 - İstanbul


TÜBİTAK Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı yeni personel alımı için ilan yayımladı. TÜBİTAK'ta çalışmak isteyenler bu habere dikkat! Yeni eleman alımı yapmak isteyen TÜBİTAK kurumunda çalıştırılmak üzere sözleşmeli yeni personeller alınacağı kaydedildi.

TÜBİTAK MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİNE (MAM) BAĞLI KİMYASAL TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ BÜNYESİNDE GÖREV YAPMAK ÜZERE PERSONEL ALINACAKTIR.TÜBİTAK İLANI İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ: 22.02.2021


Bu sabah yayımlanan eleman ilanında TÜBİTAK, 6 yeni personel alımı yapacağını duyurdu.


tübitak personel alım ilanı

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır.

İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi

Adres : Barış Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No:1 PK: 74, 41470 Gebze / Kocaeli
E-Posta : [email protected]Telefon : (262) 677 2172/2174


YORUMLAR

  • 0 Yorum