Turkcell bizce nedir, ne işe yarar?

Turkcell bizce uygulaması sıkça reklamlarla karşımıza gelirken, vatandaş bu uygulamanın ne olduğunu, nasıl kullanıldığını merak ediyor. Peki Turkcell bizce nedir, nasıl kullanılır?

Turkcell bizce nedir, ne işe yarar?
Editör: Hakan A.
14 Mart 2020 - 23:16 - Güncelleme: 14 Mart 2020 - 23:48

Türkiye'nin en büyük operatörlerinden biri olan Turkcell her yeni gün yeni bir uygulama ile gündeme gelmeye devam ederken, son günlerde sıkça reklamları dönen bizce uygulaması merak ediliyor. Ücretsiz olarak indirilen Turkcell BizCe uygulaması reklamları ile büyük ilgi görürken, bu uygulamanın ne olduğu, nasıl kullanıldığı ise vatandaşların merak konusu olmuş durumda. Peki nedir bu Turkcell bizce kim ne için kullanır, ücretli mi, faydası nedir?

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 14 Mart 2020 - İstanbul


Turkcell BizCe uygulaması ile özellikle ev hanımlarını hedef alarak farklı bir satış ve uygulama kanalı geliştirdi. Özellikle Tv ekranlarında dönen reklamları sonrasında Turkcell bizce uygulaması oldukça fazla merak edilen trend uygulamalar arasına girmiş durumda. Biz de sizler için Turkcell'in yeni uygulaması olan bizce hakkında ayrıntıları sizler için derledik.

Sayfamızda bulabileceğiniz başlıklar:Teknoloji gelişmeye devam ettikçe, son kullanıcı için uygulamalara her yeni gün yenileri eklenmeye devam ediyor. Türkiye genelinde 81 ilde hizmet veren en büyük operatörler arasında yer alan Turkcell yeni bir satış ve pazarlama kanalı olarak uygulama geliştirdi. Tv reklamaları ile bir anda ilgi odağı olan Turkcell bizce kimleri hedefliyor, ne işe yarıyor?
 

Turkcell Bizce nedir?


Bizce, kadınlarımızın ekonomiye katılımları, kendilerini istedikleri yönlerde geliştirmeleri, ihtiyaçları olan bilgilere kolay erişmelerini sağlamaları için tam destek olan, ayrıcalıklar ve sürprizler sunan bir kadın platformudur.
 

Turkcell Bizce nasıl kullanılır?


Bizce uygulamasını, akıllı telefonlarınıza Apple Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirip, kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

Turkcell Bizce Servis Detayları


Bizim Pazar’da Kadınlar Kazanıyor! Bizim Pazar’da kadınlarımız, hem el emeği ürünlerini satıyor, hem de beğendikleri ürünleri satın alıyor.

Sen de İndirimleri Bul, Çek, Paylaş! İndirim Paylaş ile hem indirimler takip edebilir, hem de yakaladığınız indirimleri paylaşabilirsiniz.

Aradığınız İşin Ustası Bizce’de! Kadın Ustalar ile ister binlerce eğitimli kadın ustalarımızdan birini çağırın, isterseniz siz de kadın ustalardan biri olun.

Sorun Varsa Sorsana! Aklınızdaki soruların cevapları Bizce’de. Her konunun uzmanına sorularınızı sorun, uzmanımız sorularınızı cevaplasın.
 

Turkcell Bizce Nasıl İptal Edilir?


Uygulamayı silerek iptal edebilirsiniz.
 

Turkcell Bizce ücretli midir?


TurkcellBizce uygulamasını indirmek tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak yayında olan bir hizmettir. Turkcell’li kullanıcılar için Bizce içindeki videolar ücretsiz izleyebilir. Diğer operatör kullanıcılarımızın kullanımları, kendi operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 

Turkcell BizCe nereden indirilir?


TYurkcell BizCe uygulaması nereden indirilir, nasıl kullanılır sorusunun yanıtını resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. BizCe uygulamasını sayfamızda verdiğimiz download linki ile telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz. Buradan google play üzerinden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell bizce uygulaması sıkça reklamlarla karşımıza gelirken, vatandaş bu uygulamanın ne olduğunu, nasıl kullanıldığını merak ediyor.
 

Turkcell BizCe hakkında sık sorulan sorular ve tüm bilinmeyenler!

Uygulama içindeki videoları indirebilir miyim?
Hayır, videolar indirilemez.

MNT, Numara değişikliği, ÖTD ya da Devir işlemiyle hesabım silinir mi?
Evet, silinir. Yeni numaranızla tekrar giriş yapmanız gerekecektir.

Bizce uygulaması ile ilgili görüşlerimi nasıl iletebilirim?
Profilim altından, “Bize Ulaşın” sekmesini açıp, bilgilerinizi paylaşarak mesajınızı iletebilirsiniz.

Ayrıcalıklarımdan nasıl faydalanabilirim?
Ayrıcalıklar kısmında dilediğiniz kampanya sayfasına girdikten sonra, “Şifre Al” butonunu tıklayarak alacağınız şifreyle kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bizce uygulamasını nasıl iptal ederim?
Bizce uygulamasını telefonunuzdan silebilirsiniz. Bilgileriniz saklı kalacağı için, yeniden indirdiğinizde kullanamaya devam edebilirsiniz.

Bizce, ücretli bir uygulama mıdır?
Bizce uygulamasını indirmek tüm kullanıcılar için ücretsizdir. Turkcell’li kullanıcılar için Bizce içindeki videolar ücretsiz izleyebilir. Diğer operatör kullanıcılarımızın kullanımları, kendi operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

İlham Al özelliği nedir? Nasıl yararlanabilirim?
İlham Al sekmesi altından tarihte ve günümüzde ilham alınabilecek, örnek rol model kadınlarımızın hikayelerine ulaşabilirsiniz. Tüm içeriklere uygulamada “İlham Al” sekmesi altından ulaşabilirsiniz. 

Bizim Pazar nedir? Nasıl yararlanabilirim?
Bizim Pazar’da kadınlar, hem el emeği ürünlerini satıyor, hem de beğendikleri ürünleri satın alıyor. İsterseniz Bizim Pazar’da mağazanızı açıp el emeği ürünlerinizi yüz binlerce kullanıcımızın olduğu Turkcell Bizce’den satışa çıkarabilir, isterseniz onlarca kategoride elde üretilmiş ürünlerden sipariş verebilirsiniz.
Bizim Pazar’da mağaza açmak için, Bizim Pazar’a giriş yaptıktan sonra “Mağaza Aç” butonunu tıklayıp gerekli bilgileri doldurduktan sonra mağaza açıp ürünlerinizin fotoğraf ve fiyat bilgilerini girebilirsiniz.

Sorsana nedir? Nasıl yararlanabilirim?
Sorsana ile aklınızdaki soruları bir uzmana kolayca sorabilirsiniz. Dönemsel olarak belirlenen farklı bir alandan uzmana formu doldurup aklınızdaki soruyu sorup iletebilirsiniz. Sorularınızı aldıktan sonra uzmanımız kullanıcılarımızın sorularının cevaplarını hazırlanan bir içerik ile paylaşacak. 

Kadın Ustalar nedir? Nasıl yararlanabilirim?
Kadın Ustalar ile 3 büyük ilde (İstanbul, Ankara, İzmir), tesisat, elektrik tamiri, boyacılık gibi 45 ayrı meslek dalında eğitimli Kadın Usta’lardan hizmet alabilir, siz de Kadın Usta olmak isterseniz, TURKCELL BİZCE’den başvurabilirsiniz.
“Kadın Usta Çağır” butonunu tıkladıktan sonra kaydınızı yapıp, bir kaç adımda net ihtiyacınızı belirtip (iş, yer, zaman vs) bulunduğunuz şehirdeki Kadın Ustalar’ın tekliflerinden en beğendiğinizi seçebilir, detaylarla ilgili Kadın Usta ile uygulama üzerinden mesajlaşabilirsiniz.
“Kadın Usta” olmak için ise “Kadın Usta Olmak İçin Başvur” butonuna tıklayarak Ad-Soyad, yaşadığınız şehir ve telefon numaranızı girmeniz ve istediğiniz mesleki eğitimi listeden seçmeniz yeterli. Yaşadığınız şehirdeki eğitimler başlamadan önce “Kadın Ustalar Çağrı Merkezi” tarafından aranacak ve en uygun ücretsiz eğitimler hakkında bilgilendirileceksiniz. 

Astroloji nedir? Nasıl kullanabilirim?
Astroloji ile doğum yeriniz, saatiniz, ve tarihine göre size özel haftalık burç yorumunuzu ücretsiz okuyabilir, yıldız haritanızı görebilir, güneş, yükselen, ay burcunuzu öğrenebilirsiniz. Toplam 3 farklı doğum bilgisi girişi hakkınız bulunmaktadır. Bilgilerinizi Astroloji sekmesinde Bana Özel sekmesi altından girdikten sonra detaylı burç yorumunuza ulaşabilirsiniz. Ayrıca haftaya bakış sekmesi altından haftalık genel astroloji yorumunuzu okuyabilirsiniz. 

İndirim Paylaş nedir? Nasıl yararlanabilirim?
İndirim Paylaş ile hem indirimler takip edebilir, hem de yakaladığınız indirimleri paylaşabilirsiniz. İndirim Paylaş sekmesini tıklayın, yakaladığınız indirimin fotoğrafını çekerek ya da yükleyerek, il/indirim oranı/kategori/marka bilgileriyle birlikte paylaşın. Paylaştığınız indirimler kısa bir süre içinde “paylaşıma uygunluk” onayı alarak yayınlanır. Dilerseniz paylaşılmış indirimleri, kategori bazında inceleyip, favorileriniz arasına da alabilirsiniz.

Kupon Biriktir Kampanyası nedir? Nasıl yararlanabilirim?
Kupon Biriktir Kampanyası uygulama içerisinden günlük yüklenen kuponları her gün gelip toplayıp, biriktirdiğiniz kuponlarla hediye internet kazanacağınız bir kampanyadır. Kampanya kapsamında belirlenmiş baremlere ulaştığınızda isterseniz hak ettiğiniz faydayı kazanabilir ya da bir sonraki barem için kupon toplamaya devam edebilirsiniz. Kampanyadan Turkcell’li bireysel/kurumsal ses hattı sahibi müşterilerimiz faydalanabilir.

Bizce uygulaması nedir?
Bizce, kadınlarımızın ekonomiye katılımları, kendilerini istedikleri yönlerde geliştirmeleri, ihtiyaçları olan bilgilere kolay erişmelerini sağlamaları için tam destek olan, ayrıcalıklar ve sürprizler sunan bir kadın platformudur. 

Nasıl giriş yapabilirim?
Açılış ekranında hızlı giriş butonuna tıkladıktan sonra, telefon numaranızı girip, onayla butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Bu giriş, uygulamayı ilk indirdikten veya güncelledikten sonra, bir defaya mahsus olmak üzere yapılacaktır. Sonraki girişler otomatik olarak gerçekleşecektir.

Uygulamaya nasıl erişebilirim?
Bizce uygulamasını, akıllı telefonlarınıza Apple Store ve Google Play üzerinden yükleyebilirsiniz.

Kimler kullanabilir?
Bizce uygulamasını, kullandığınız operatör ne olursa olsun, indirip kullanabilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum