Turkcell "Pasaj" ile e-ticarete adım attı!

Turkcell tarafından hayata geçirilen yeni bir satış platformu Pasaj, elektronik ürünler satmaya resmen satışa başladı. Peki Pasaj'da satışa çıkan ürünler ne kadar ucuz?

Turkcell "Pasaj" ile e-ticarete adım attı!
Editör: Hakan A.
27 Aralık 2020 - 09:18 - Güncelleme: 27 Aralık 2020 - 09:18
Pandemi sürecinde artan ve büyümesini hızlandıran e-ticaret kavramı her yeni gün değişmeye, yeni proje ve uygulamaların piyasaya girmesine neden olmuş durumda. Son olarak Turkcell  yeni bir satış platformu hayata geçirerek e-ticaret işine de girdi. Pek çok uygulaması üzerinden müşterilerine oldukça pahalı fiyatlarla, faturalara yansıtılarak yıllarca telefon satmayı başaran Turkcell, bu kez gözünü elektronik ticarete çevirdi. Pasaj isimli yeni sitesi üzerinden elektronik eşya satışı yapmaya başladı.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 27 Aralık 2020 - İstanbul

Türkiye'nin önemli telekominikasyon devi son projesiyle şu sıralarda gündemdeki yerini koruyor. Oldukça büyük reklam bütçesiyle TV'de boy gösteren Turkcell uygulaması Pasaj satış yapmaya başladı. Pasaj üzerinden elektronik ürünleri piyasadan farklı bir fiyata bulmak mümkün olacak. Özel indirim ve fırsatlar dışında arkasında Turkcell olması nedeniyle şimdiden en fazla merak edilen dijital platformlar arasına girmiş durumda.

Dünya üzerinde devam eden koronavirüs salgını insanların alışveriş anlayışını neredeyse tümüyle e-ticarete kaydırmış durumda. Fırsat boşlukları bulunan bu süreçte Pasaj hayata sokuldu. Turkcell güvencesiyle elektronik eşya almak isteyenlere dijital market kıvamında satış yapacak Pasaj.com internet adresinin yönlendirilmesiyle Turkcell sitesi üzerinden hizmet vermeye başladı.

YILLARDIR EN PAHALI TELEFONU, TABLETİ SATTI

Turkcell faturalı müşterilerine yılar boyunca en pahalı telefonları satarak büyük paralar kazanırken, son yatırımı Pasaj oldu. Pasaj üzerinden müşterilerine bu kez nakit olarak uygun fiyata elektronik aletler satmaya başladı. Turkcell radikal bir kararla artık nakit olarak Pasaj üzerinden elektronik cihazların satışına başlamış oldu. e-ticarete sadece elektronik cihazlarla başlayan Pasaj, ileride farklı kategorilerde hizmet verecek mi sorusu ise şimdilik bilinmiyor.

PASAJ.COM YÖNLENDİRİLDİ TURKCELL.COM/PASAJ ÜZERİNDEN HİZMET VERİLİYOR

e-ticarette genelde farklı bir domain tercih eden şirketler uzun geçen zamanlar sonrasında başarı veya başarısızlık elde ediyor. Turkcell, kurumsal bir bakış açısıyla kendi içerisinde sistemini kurarak zaten gezinen müşterilerine aynı site üzerinden hizmet verecek. Benzer şekilde bazı uygulamalarında zaten telefon satışı gerçekleştiren şirketin başarılı olup olmayacağı ise şimdiden merak konusu olmuş durumda. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum