Reklamı Geç
Türkerler Holding Sağlık Yatırımlarına ödül

Türkerler Holding Sağlık Yatırımlarına ödül

Türkerler Holding - GAMA ile birlikte yürüttüğü İzmir ve Kocaeli şehir hastaneleri projeleri, En İyi Kamu-Özel Sektör İşbirliği Projeleri seçildi.

10 Haziran 2017 - 12:06 - Güncelleme: 10 Haziran 2017 - 12:27

EMEA Finance tarafından 2016'nın “En İyi PPP (Kamu-Özel Sektör İşbirliği) Projeleri” olarak seçillirken, Londra’da düzenlenen törenle ödülü alan Türkerler Holding Sağlık Yatırım Grup Başkanı Sevgin Mısırlı, “Ülkemize uluslararası düzeyde ödül kazandırmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Haziran 2017 - İstanbul

İzmir Bayraklı ve Kocaeli bölgelerinde şehir hastaneleri Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'nın önde gelen finans yayınlarından biri olan EMEA Finance'ın düzenlediği EMEA Finance Project Finance Awards'da ödül aldı.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Sevgin Mısırlı, “Bu finansmanın 15 Temmuz darbe girişiminin hemen ardından sağlanması çok anlamlıdır. Türkiye ve Türkerler’e olan güvenin bir yansımasıdır. Kredi, çok ciddi uluslararası kuruluşlar olan; Amerikan (OPIC) ve Kanada (EDC) Exim’i ile Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’ndan (EBRD) çok düşük maliyetle alınması yönüyle de çok değerlidir. Bu büyük finansmanın anlaşmasını Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğiyle, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde imzaladık. Türkerler Holding adına kendilerine verdikleri destek için bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..