Türkeş'in Rüzgar Çetin paylaşımı sosyal medyayı böyle salladı

Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin gündemde uzunca bir süre kalacak gibi görünüyor. Tahliye edilen Rüzgar Çetin'in babasının kucağında verdiği pozu sosyal medya üzerinden paylaşımı sonrasında tepkiler çığ gibi büyüdü. Bir tepki paylaşımı da Tuğrul Türkeş'ten geldi.

Türkeş'in Rüzgar Çetin paylaşımı sosyal medyayı böyle salladı
Editör: Hakan A.
07 Ekim 2016 - 09:44

Türkiye'nin gündemi şu sıralar Rüzgar Çetin'in tahliye edilmesi ve sonrasında babası Sinan Çetin. Tahliye kararı sonrasında Türk halkı, siyasiler herkes tarafından sert bir dille eleştirilen ünlü yönetmen ve oğlu ilk gecelerinde kucak kucağa vermiş oldukları pozu paylaşmalarıyla tepkiler boyut değiştirdi.

İstanbul Beşiktaş'ta aşırı biçimde alkol tüketimi sonrası kafası bir dünya Porshe marka lüks aracının hakimiyetini kaybetmesi sonrasında bir polis arabasına kafadan çarpması sonrasındaki tutukluluk sürecinin şikayetlerin geri alınması ile özgürlüğüne kavuşturulan Rüzgar Çetin sosyal medyayı karıştırdı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Ekim 2016 - İstanbul

Türkiye'nin en ünlü yönetmeni Sinan Çetin'in biricik oğlu ile tahliye sonrasında mutlu aile pozu vererek bunu sosyal medya hesaplarından paylaşamaları sonrasında adeta kıyamet koptu. Sert eleştiri ve tepkilere maruz kalan baba oğul Çetin, karşılık vermedi.

Son olarak Ak Parti'ye geçen Başbakan Yardımcılığı görevini yürüten Tuğrul Türkeş'in yaptığı paylaşım ise sosyal medyayı fena salladı.

Tuğrul Türkeş'in paylaşım rekoru kıran mesajı; "O ilesine sarılamadı"

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Rüzgar Çetin'in aracıyla çarparak ölümüne neden olduğu şehit polis İsmet Fatih Alagöz için duygusal bir paylaşımda bulundu.

"O AİLESİNE SARILAMADI"

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Rüzgar Çetin'in aracıyla çarparak ölümüne neden olduğu şehit polis İsmet Fatih Alagöz için, sosyal medya hesabında bir mesaj paylaştı. Türkeş, Twitter hesabından paylaştığı mesajında "O ailesine sarılamadı" ifadelerini kullanması sonrasında çok fazla paylaşım ve tıklanma rekoru kırdığı öğrenildi.

Şimdilerde konuşulan ise, ehliyetine mahkeme kararı ile 1 sene el konulan Rüzgar Çetin'in pert  ettiği spor arabası Lüks Porshe sonrasında babası Sinan Çetin'in özgür kalması ile nasıl bir araç alacağı. Ehliyeti olmasada lüks bir araç içerisinde daha güvenli gezmesi gerekir, alemlere akması, içerde geçirdiği günlerin acısını çıkartması gerekir. Babası ona layık nasıl bir lüks araç alacak sorusunun cevabı yakın zamanda netlik kazanabilir. Rüzgar'ın yeni alınacak arabası gündemde en fazla merak edilen konu arasına şimdiden girmiş gibi...

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum