Tüm bankaların şube ve iletişim bilgileri

Türkiye genelinde faal olan banka şubelerine dair güncel adres, konum ve iletişim bilgilerini bu kategori haberlerinden öğrenebilirsiniz.

Türkiye genelinde faaliyet gösteren bankaların listesini merak ediyor musunuz? Bu kategoride İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirler dışında Türkiye genelinde tüm il ve ilçelerinde faaliyette olan banka şubelerine ilişkin tüm ayrıntıları hızlıca öğrenme imkanına sahip olacaksınız. 
 

İL İL, İLÇE İLÇE BANKA ŞUBELERİ


Türkiye genelinde il olarak 81 ilimiz bulunuyor. Hemen her ile bağlı onlarca ilçe bu ilçelere bağlı mahalle ve semtler bulunuyor. Banka şubelerinin adresleri, konum bilgisi, telefon ve diğer iletişim bilgileri ise hemen her gün en fazla arananlar listesinde yer almaktadır. Bu kapsamda EmlakPencerem.com editörleri sizler için bankaların il ve ilçe şube bilgilerini sizler için derleyerek bu kategori Bankalar (Banka Şubeleri) altında sunuyor.
 

TÜRKİYE'DE KAÇ BANKA BAR?


Türkiye genelinde faaliyet gösteren bankaların listesi Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından güncellenmektedir. Denetimi altında faaliyet gösteren Türkiye'deki tüm bankaların güncel listesine emakpencerem.com üzerinden öğrenebileceksiniz. Tüm bankaların güncellenmiş listesine hemen bu yazının sonunda bulabilirisniz.

Türkiye'de hizmet veren bankalar, banka türleri. Bankaların haberleri, kredileri, mevduatları ve şubelerinin bilgileri sıça güncellenir. TMSF tasarrufunda olan bankalar dahi bulunmaktadır.
 

BANKA ŞUBELERİ NERELERDE VAR?


Türkiye'de 81 il genelinde ülkenin en büyük bankaları yer almaktadır. sayı itibariyle ülkede aktif kuruluş, bankacılık faaliyeti yürüten toplam 56 adet banka bulunmaktadır. Bu bankalar faaliyet alanları, çeşitleri bakımından farklılıklar göstermektedir. Bu bankalara ait şube bilgileri ise en fazla merak edilen, google üzerinden araması yapılan banka şubeleri olarak dikkat çekmektedir. Sizlere Banka Şubeleri kategorimizde 56 adet Türkiye'de faal olan tüm bankaların şube bilgilerini güncelleyerek vereceğiz. Bu bilgiler sayesinde banka şubesi telefon numarası, aradığınız bankanın adres bilgisi, konum bilgisi ve diğer ayrıntılarına günün 24 saati boyunca kolayca erişebileceksiniz.
 

BDDK KAYITARINDA BANKA ŞUBELERİ


BDDK bünyesinde faaliyet gösteren 56 adet aktif banka bulunmaktadır. Bu bankalar Mevduat Bankaları, Kalkınma ve Yatırım Bankaları, Katılım Bankaları ve TMSF Bünyesinde olan Bankalar olarak ayrışmaktadırlar.

 

Türkiye'deki Mevduat Bankaları


Türkiye'de faaliyet gösteren bankalar arasında en fazla Mevduat bankaları bulunmaktadır. Bu bankalar herkes tarafından bilinen ve kullanılan bankalardır. BDDK tarafından verilen bilgilere göre bu sayı Mevduat Bankaları için 32 dir. İşte Türkiye'de faal olan Mevduat Bankaları listesi...


Türkiye'deki Kalkınma ve Yatırım Bankaları

 


Türkiye'deki Katılım Bankaları

 


TMSF Bünyesinde olan Bankalar