Twitter bugün itibarıyla artık böyle görünecek

Twitter bugün itibarıyla artık böyle görünecek

Sosyal medyanın önemli oyuncusu twitter sıkılmış olacak ki, arayüzlerinde tasarıma giderek görünümünü değiştirdi. BU sabah itibariyle kullanıcıları bekleyen yeni görünüm ise işte böyle...

16 Haziran 2017 - 12:07

Dünya devi mikro blog sitesi twitter son yılların en radikal çizgilerine sahip görünümünü yayına alarak kullanıcıların beğenisine sundu. Twitter bugünden itibaren artık böyle görünecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Haziran 2017 - İstanbul

Dünya üzerinde milyarlarca kullanıcısı bu sabah twitter'a girdiğinde yeni değişimi fark etti.

Kullanıcı kolaylıklarıya erişilebilirliği ön planda tutan twitter çok fazla değişiklik yapmadan ana hatlarına bağlı en eski sürümleriyle bugünlere gelirken, yıllardır tasarım anlamında sayılı işlere imza atılmıştı. İşte onlardan biri bu sabah itibariyle dünya ile aynı anda Türkiye'deki kullanıcılarına da sunuldu.

Yeni görünümünü devreye alan twitter kullanıcıları ilk bakışta yapılan değişiklikleri anlamasa da, kısa bir süre sonra yapılan değişiklikleri görmeye başlıyor.

twitter değişim

Sosyal medya sitesi Twitter başta web olmak üzere, Android ve iOS üzerindeki kullanıcıları için arayüzünü yeniledi. Yapılan değişiklilerin pek çoğu görsel. Twitter'ın kare fotoğraflarını dairesel hale getiriyor ve alt taraftaki araç çubuğunu dört simgeye indiriyor. Oval hatlar oldukça dikkat çekici ve itici olmadığı görülüyor.

Milyarlar yeni tasarım hakkında ne düşünür, nasıl karşılar bilinmez ama ilk bakışta anlaşılamayacak olan değişimleri görebilmek adına bir kaç kez girlmesi tavsiye ediliyor. 

iz nasıl buldunuz, yeni twitter görünümünü beğendiniz mi?

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..