Ücretsiz maske siparişi nasıl verilir? Tek tıkla edevlet maske siparişi ver devlet kapına kadar getirsin...

Devlet isteyen herkese ücretsiz maske dağıtımına başladı. PTT tarafından kapınıza kadar getirilerek teslim edilecek olan maskeler bakın nasıl isteniyor... Tek tıkla maske siparişi verebilmek için şimdi bakın.

Ücretsiz maske siparişi nasıl verilir? Tek tıkla edevlet maske siparişi ver devlet kapına kadar getirsin...
Editör: Hakan A.
07 Nisan 2020 - 09:01

Türkiye genelinde kim olursa olsun ayrım yapılmadan ücretsiz maske edinmek için Devlet düğmeye bastı. Devletin ücretsiz dağıtımına başladığı maskeleri almak ise oldukça basit. PTT tarafından vatandaşın kapısına kadar getirilecek olan maskelerin nereden talep edileceği ise merak konusu. Peki evinize nasıl maske talep edeceksiniz? Oldukça basit bir anlatımla haberimizde verilen linkten siparişinizi verebilirsiniz.

Hükümet, koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşın kolayına hemen her türlü tedbirleri almaya devam ediyor. Son günlerde sıkça duyduğumuz ücretsiz maske dağıtımı ise bunlardan sadece bir tanesi. Vatandaş evinin kapısına kadar ücret ödemeden maskesini alabilecek. Maskeye para ödemek yok. Peki nasıl olacak ücretsiz maske istemi, nereden, nasıl istenir kaç günde gelir? Merak edilen ücretsiz maske siparişinizi haberimizde verilen linkle yapabileceksiniz.
 

Sağlık Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü ücretsiz maske dağıtım işlemi kapınıza kadar PTT tarafından yapılacak..

Ücretsiz maske siparişi nasıl verilir? Tek tıkla edevlet maske siparişi ver devlet kapına kadar getirsin...

Sağık Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan 5 adet ücretsiz maske dağıtımı hızlı başladı. E-devlet kapısından talep edilen ücretsiz maskelerin dağıtımı başladı. Vatandaş ücret ödemeden kapısına kadar PTT tarafından getirilerek teslim edilecek.

Maske siparişi e-devlet üzerinden şifrenizle giriş yaparak ücretsiz maske siparişinizi verebilirsiniz. Her hafta ücretsiz 5 adet maske talep edilebilecek. e-Devlet'in internet adresinden online form doldurularak her hafta 1 paket maske dağıtımı yapılacak. PTT Kargo ile ücretsiz olarak taşınacak maskeler için vatandaşlara her hafta bir paket kotası getirildi. Aşağıda verilen e-devlet girişinden önünüze çıkacak formu doldurmanız yeterli. Gerekli maske talebiniz alınarak 5 gün içerisinde tarafınıza ücretsiz maske teslim edilecektir. Bu hizmet tamamen ücretsiz olarak isteyen her vatandaş için geçerlidir.

Ücretsiz Maske Siparişi Vermek İçin Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum