Üçüncü İstanbul Başaklşehir projesi ile "Başka Bir...

Üçüncü İstanbul Başaklşehir projesi ile "Başka Bir İstanbul" doğuyor

Başakşehir Belediyesi önderliğinde 3. Havalimanı, 3. Boğaz Köprüsü gibi bölgesinin kaderini değiştirecek olan Başakşehir’in en büyük projesi 3. İstanbul projesine gösterilen yoğun ilgi doğrultusunda lansman öncesinde ön talep topluyor.

31 Ekim 2016 - 12:22 - Güncelleme: 14 Şubat 2017 - 19:23

Üçüncü İstanbul projesi kapsamında yapılacak evler için ön talep toplanmaya başlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 31 Ekim 2016 - İstanbul

Adından aldığı sorumlulukla tasarlanan 3. İstanbul, mimarisi, sosyal olanakları, yatırım değeri, konumu ve ulaşım olanaklarıyla metropolün tüm güzelliklerini toplayarak, sunduğu özgün yaşam kültürü ile “başka bir İstanbul” alternatifi oluşturacak.

“Bölgesinin kaderini değiştirecek”

3. İSTANBUL PROJESİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN PROJE SAYFAMIZI BURADAN ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

Başakşehir’in en büyük projesi 3. İstanbul, kendi kendine yeten karma yapısı ile bölgesinin yeni merkezini oluşturucak, hem yaşama hem de yatırıma değer katacak. Geleneksel yaşam kültürünü çağdaş olanaklarla buluşturacak proje, üstün nitelikleriyle hem yaşama hem yatırıma dair bölgesinin kaderini değiştirecek.

Başakşehir Belediyesi ve güçlü ortaklık güvencesiyle

Arsa sahibi olarak Başakşehir Belediyesi’nin güvencesini taşıyan 3. İstanbul’un altında, her biri alanlarında uzman ve köklü kuruluşlarının ortak imzası bulunuyor. Başakşehir’in en büyük projesi, Al Zamil, Seha Yapı, Adese, Fuzul Yapı gibi alanlarında uzman kuruluşların oluşturduğu sinerji ve büyük güç birliği ile hayata geçiyor.

3. İstanbul, sponsorluğu ile de zirvede

3. İstanbul, henüz hazırlık aşamasında Başakşehir Futbol Kulübü’nün stad ve forma sponsoru oldu. Sezon başında gerçekleştirdiği sponsorlukla 3. İstanbul, Başakşehir Futbol Klübünün sırt forma reklamı ve 3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu isim hakkını almış oldu. Klüp bu sponsorlukla daha şimdiden en iyi sezonuna imza atarak Spor Toto Süper Lig’in zirvesine ev sahipliği yapıyor, lider Başakşehir’in futbolcuları, formalarında 3. İstanbul logosunu taşıyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..