Uğur Namık Küçük kimdir?

Merkez Bankası (TCMB) Başkan Yardımcısı olarak ataması yapılan Uğur Namık Küçük kimdir, nereli, kaç yaşında ve geçmiş biyografisine ilişkin en yeni bilgiler.

Uğur Namık Küçük kimdir?
Editor: Hakan A.
15 Ağustos 2018 - 07:42

Uzun bir süredir Garanti Bankası'nda önemli bölümlerde çalışma hayatına devam Eden Uğur Namık Küçük, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile bu sabah itibariyle Merkez Bankası Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Peki Uğur Namık Küçük kimdir, nerelidir? Hakkında bilinmeyenler emlakpencerem.com da.

Emlak Pencerem / Kimdir nedir? - 15 Ağustos 2018 - İstanbul

Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle 15 Ağustos 2018 Çarşamba sabahı Resmi Gazete'de yayımlanan ilanla Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) Başkan Yardımcısı olarak atanan Dr. Uğur Namık Küçük biyografisi...

Dr. Uğur Namık Küçük kimdir?

Baş Ekonomist, Türkiye Garanti Bankası A.Ş.

Dr. Uğur Namık Küçük,  Türkiye Garanti Bankası A.Ş., Haziran 2014'ten bu yana Araştırma Bölümü'nde Baş Ekonomist olarak görev yapmaktadır. Dr. Kucuk, ekonominin analizinin yanı sıra, ülkedeki gelişmekte olan ekonomiler biriminin bir parçası olarak Türkiye için makroekonomik ve finansal modellemeden sorumludur. Bundan önce, Mayıs 2011'den Mayıs 2014'e kadar Araştırma Bölümü'nün İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Ekonomist, Sabit ve FX Gelir Stratejisti oldu.