Ümraniye Alemdağ Caddesi’nde anahtar teslim evler Avrupa...

Ümraniye Alemdağ Caddesi'nde anahtar teslim evler Avrupa Konutları Yamanevler 'de

Varol Tezman, İstanbul Ümraniye'de Ümraniye Alemdağ Caddesi'nde yükselecek ve anahtar teslim evlerin satışının başladığı Avrupa Konutları Yamanevler projesinin ayrıntılarını paylaştı.

09 Ağustos 2017 - 10:09 - Güncelleme: 05 Mart 2018 - 21:55

Avrupa Konutları Yamanevler'de ön talep toplama süreci sonaerdi, satışlar başladı. Artaş İnşaat, Ümraniye'de hayata geçireceği yeni projesinin ayrıntılarını basın toplantısında paylaştı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Ağustos 2017 - İstanbul

Düzenlenen basın lansmanıyla satışlarına başlanan İstanbul Anadolu Yakası'nın devasa projesi "Avrupa Konutları Yamanevler" bölgenin en büyük projesi olacak.

Artaş İnşaat, Satış Direktörü Varol Tezman, Hatice Kolçak'ın sorularını cevapladı. Tezman, "Üsküdar - Sancaktepe metrosu olsun, 3. Tüp geçit projesi Çamlık mevkiine giriş ve çıkış noktası olacak. Lokasyon olarak önemli bir bölgede konumlandı. Avrupa Konutları Yamanevler sadece Ümraniye değil Anadolu Yakası'nın merkezi lokasyondaki en büyük projesi olacak. Projede değişlik seçenekler yer alıyor. 1+1 'den 4+1 daireler müşterinin beğenisine sunuluyor. BU satış ofisine gelip istediği metrekare büyüklüğünü bulaayacak bir müşteri olmayacak. Ortalama metrekare birim fiytaları anahtar teslim 6 bin 500 TL'den başlıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler 1+1 daireler için en düşük 485 Bin TL ödeyerek bu projeden ev alabilecek. Toplamda 75 Bin metrekarelik alan içerisinde yüzde 70'i yeşil alanlara ayrıldı. Genişl kapsamlı sosyal tesisleriyle Avrupa Konutları Yamanevler projemiz oldukça iddialı. Diğer Avrupa Konutları markalarında olduğu üzere bu projemizde de biz yaşam biçimi satıyoruz. Avrupa Konutları Yamanevler projesi içerisinde her türlü sosyal imkanı, eğlenceyi dışarıçıkmadan faydalanabilecek müşterilerimiz. Yaşam kalitesinin iyi olması, satış sonrası hizmetlerin başarılı olması projenin tamamlanması sonrasında müşterinin kiralık ve satılık yer bulammasına neden oluyor. Projelerimizde her hizmeti başarıyla veriyoruz ve müşterilerimiz bu durumdan son derece mutlu." fadelerini kullandı.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..