Reklamı Geç
Umut Durbakayım; "Birlik ve beraberlik ile konutta talep...

Umut Durbakayım; "Birlik ve beraberlik ile konutta talep haraketlenecektir" - Expo Turkey by Qatar

Katar'da süren Expo Turkey by Qatar fuarına projeleriyle katılan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Umut Durbakayım, fuar hakkında Hatice Kolçak'a değerlendirmelerde bulundu.

20 Nisan 2017 - 11:19

Katar'da bu yıl ilk defa yapılan ve Türkiye'den 150'den  fazla firmanın boy gösterdiği Expo Turkey by Qatar'a projeleriyle katılan Teknik Yapı, yatırımcısının beğenisini topladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi 20 Nisan 2017 Doha, Katar

Hatice Kolçak'ın sorularını cevaplayan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Umut Durbakayım Katar fuarını değerlendirdi.

"Yabancıların son zamanlarda Turkiye'ye ilgisinin artmasi ile biz de bu fuara katılma kararı aldık. Teknik Yapı olarak daha once yurt dısı fuarlara katılmıyorduk. Bunu degerlendirmek istedik ve Katar'a geldik. Bu fuara 6 projemiz ile geldik. 3 tanesi devam eden projemiz. Biri Deniz'li de yaptıgımız proje. Denizl'li de kaplıca ve turizm oldugundan projeye de ilgi var. Suadiye Sahil projemiz,Kartal ve Maltepe'de  baslayacagımız proje A plus ofis ve ticari -ofis ile Fkikirtepe projemiz var . Fuar için 170 milyon dolar yatırım bütçesi ayrılmış. Bizde yatırımdan pay alabilmak icin buraya geldik arastırdık bir kaç gün once gelerek inceledik.

İki ülke arası iyi iliskilerimiz var Katar'la . Referandum süreci bitti stabil bir piyasa oluşuyor. Katar'da ofis acmak gibi niteyimiz yok bir acente calısmayi düsünüyoruz. Referendum sürecinden cıktık birlik beraberligi gostermemiz lazim. Bir talep vardı  ama beklemedeydi insanla.Şimdi birlik ve beraberlik ile talep haraketlenecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..