UNIUSDT sert yükseldi! 12 Nisan Uniswap (UNI) coin grafik ve yorumlar

UNI USDT için yön yukarı mı? 12 Nisan Pazartesi Uniswap UNI coin için trend yükseliş yönünde. Gün boyu artış gösteren UNI coin grafik ve yorum analizleri hangi seviyeleri işaret ediyor?

UNIUSDT sert yükseldi! 12 Nisan Uniswap (UNI) coin grafik ve yorumlar
Editör: Hakan A.
12 Nisan 2021 - 15:56 - Güncelleme: 14 Nisan 2021 - 22:50
UNIUSDT son 54 gün süren yatay seyir sona ermiş durumda. Haftanın ilk işlem sabahında UNI Coin için yükseliş başladı. Uniswap (UNI) coin  bugün sert yükselişe geçti. Peki Uniswap coin yükselişi ne kadar sürecek? Grafikler ve yorumlarda ne anlatılıyor? 

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 12 Nisan 2021 - İstanbul


Uniswap (UNI) coin için yeni hafta yükseliş trendiyle başladı. Son 5 günlük yatay seyirden çıkan UNI coin için yükseliş resmen başladı. Gün içerisinde UNI coin yüzde kaç yükseldi? UNI USDT ne kadar oldu? Yükseliş devame decek mi? UNI USDT grafik ve yorum  analizlerini haberimizden inceleyebilirsiniz.
Kripto paralarda hafta başı yükseliş trendinde olan coinler arasında Uniswap yer alıyor. UNI coin bugün en düşük 31.7122USDT'den, en yüksek 34.2694 USDT'den işlem gördü. Gün boyunca yüzde 11'in üzerinde bir değer artışı yaşayan Uniswap coin şu sıralarda 33.5169 USDT seviyelerinden işlşem görmeye devam ediyor.
 

Coinbase, Nasdaq adımı ile sert yükseldi! Amazon, Apple gibi devler geride kaldı...

Holo HOT çöküşü Nisan başı seviyesine attı! Peki HOT coin için çıkış ne zaman?

Tesla (TSLA) token resmen satışta! O kripto para borsası Tesla token satmaya başladı...

BTCUSDT Simpson hedefi! Bitcoin önce 100.000 USD sonra "sonsuz" olur mu?


UNIUSDT 5 GÜNLÜK Kripto Grafiği

UNIUSDT 5 GÜNLÜK Kripto Grafiği


UNIUSDT Formasyon + Gösterge (orient089)


Göstergeler genellikle yakın gelecekte böyle bir yükseliş senaryosunu desteklemektedir. Yeni bir pozisyon için önce fiyat hareketinin simetrik üçgenden yukarı doğru çıktığından emin olunmalıdır. GL ve HF

UNIUSDT Formasyon + Gösterge (orient089) 12 nisan grafik analiz yorum

UNIUSDT (kemalhizlantrading)

5 MAYIS MAİNNET HABERİ VAR. TAKİP ETMEKTE FAYDA VAR. 27.8 LERDE ARA DESTEK VAR . NOT ALIN


UNIUSDT (kemalhizlantrading) 12 nisan analiz yorum grafik

$UNI/USD TEKNİK ANALİZ (damoclesswordx)

Daha önceki analizimizde 35$ üzeri tutunamayarak geri sekmiştik, şu an güzel bir sıkışma mevcut, koinimiz zaten ana trend desteğinin üzerinde, yukarı yönlü güzel bir kırılım bekliyorum, YTD

$UNI/USD TEKNİK ANALİZ (damoclesswordx) 12 nisan analizi

Yasal Uyarı: Bu haber EmlakPencerem.com editörleri tarafından 12 Nisan 2021 Pazartesi günü Uniswap (UNI) coin (UNI USDT) için hazırlanmıştır. Bu haberde yayımlanan video ve ayrıntılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Günlük gelişmelerin bir, son gelişmelerin ayrıntılarıdır! Kopyalanması, değiştirilerek başka bir sitede yayımlanması durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır. Habere izin alınmaksızın, link verilmesi durumunda dahi gerekli yasal takip süreci hızla başlatılacaktır.   

YORUMLAR

  • 0 Yorum