Ünlü şirketin CIO'su uyardı: Bitcoin yüzde 50 sert düşebilir!

Bitcoin düşüyor çıkıyor, alt coinler büyük değer kayıpları yaşadığı bu haftada global danışmanlık ve yatırım firması Guggenheim Partners CIO’su Scott Minerd çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ünlü şirketin CIO'su uyardı: Bitcoin yüzde 50 sert düşebilir!
Editör: Hakan A.
21 Nisan 2021 - 23:17 - Güncelleme: 23 Nisan 2021 - 03:59
Dünya genelinde yatırım ve danışmanlık üzerine hizmet veren Guggenheim Partners CIO’su Scott Minerd, kripto paralara ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. Minerd, Bitcoin ile alakalı çarpıcı iddialar ortaya attı.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 21 Nisan 2021 - İstanbul


Küresel olarak herkesin dilinde şu sıralar kripto paralar konuşulmaya devam ediyor. Özellikle küçük büyük demeden Dünya'nın her ülkesinden yatırım almaya, borsalarda anlık işlemler görmeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz Pazar günü Bitcoin'in gerilemesiyle başlayan kripto para tartışmaları hızla devam ediyor. 

BITCOIN SERT DÜŞECEK!


Guggenheim Partners CIO’su Scott Minerd Bitcoin hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı. Dünyaca ünlü yatıtım ve danışmanlık şirketinin CIO'su Minerd, "Bitcoin uzun vadede yükseliş olabilir. Ancak son dönemde ‘çok fazla ve çok hızlı’ yükselen kripto para biriminde yüzde 50’lik düşüş olabilir. Bitcoin 20-30 Bin USD seviyelerine gerileyebilir. Bu da yüzde 50’lik düşüş anlamına geliyor. Bitcoin’de daha önce bu tarz düşüşleri gördük." dedi.

Minerd açıklamasında, kısa vadede büyük bir hareket gördük, köpük oluştu, Bitcoin’de büyük bir düzeltme olacağını düşündüğünü söyledi.

BTCUSDT sert çöküş başladı! Bitcoin 23 Nisan düşüşü ile tüm alt coinleri peşine taktı...

 

Thodex sahibi resmen açıkladı! Mesnetsiz iddialar asılsız ve doğru değil...

Netflix çöktü! 25 Milyar dolar değer kaybetti 

Holo (HOT) kıyamet kopacak! HOT coin 21 Nisan video analizi 

BitTorrent (BTT) yönünü yataya mı çevirdi? BTT coin son dakika video yorum analizi


YORUMLAR

  • 0 Yorum