Üsküdar Altunizade Çamlıca Tepesi Ulaşım Yolları Projesi için...

Üsküdar Altunizade Çamlıca Tepesi Ulaşım Yolları Projesi için izinler tamam

İstanbul'un önemli cami projesinin yer aldığı Üsküdar Altunizade Çamlıca Tepesi arasında yapımı planlanan ulaşım yolları için izinler İBB'den çıktı. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

30 Temmuz 2017 - 09:19

İstanbul'un en büyük cami projesinin de yer aldığı Üsküdar İlçesi Altunizade Çamlıca Tepesi Ulaşım Yolları Projesi için izinler çıktı. Yapımı devam eden Çamlıca camisinde sona yaklaşılırken, ulaşım yolları için düğmeye basıldığı kaydedildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Temmuz 2017 - İstanbul

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından yürütülen projeler arasında yer alan Üsküdar İlçesi Altunizade Çamlıca Tepesi Ulaşım Yolları Projesi çerçevesinde yeni izinler verildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına Ait “Üsküdar İlçesi Altunizade Çamlıca Tepesi Ulaşım Yolları Projesi”nde İş Artışına İzin Verilmesine İlişkin Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi.

Karar'da Çamlıca bölgesinde ulaşım yolları için iş araştırma izinlerini kapsayacağı beliritiliyor.  Fulya-Levazım arasında yapımı planlanan Karayolu Tüneli inşaatı için'de yüğzde 39.98 iş araştırma işini de kapsıyor.