Üsküdar ilçesinde Belediyeden satılık 3 arsa fırsatı

İstanbul Üsküdar'da Belediye tarafından 24 Aralık tarihinde satılacak 3 arsa satışının ayrıntılı bilgileri.

Üsküdar ilçesinde Belediyeden satılık 3 arsa fırsatı
Editör: Hakan A.
13 Aralık 2020 - 14:32
İstanbul Üsküdar ilçesinde arsa arayışında olan yatırımcıların yakından ilgilendirecek arsa satış ihalesi haberinin ayrıntıları... Üsküdar Belediyesi, elinde bulunan 3 adet farklı büyüklüklere ve farklı lokasyonlarda konumlu arsaların satışı için ihale açtı. İhaleye katılmak, arsa yatırımı yapmak isteyen herkes şartları yerine getirmesiyle başvuru yaparak katılım sağlayabilecek. Peki Üsküdar'da ihalede satılacak arsalar nerede, kaç TL?

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 13 Aralık 2020 - İstanbul 


Gayrimenkul sahibi olmak isteyenler için İstanbul Üsküdar ilçesinde Belediye güvenceli, ihale yöntemiyle satışa çıkacak arsalar şimdiden büyük ilgi görüyor. Üsküdar'da Belediye tarafından satışa çıkarılacak arsaların ayrıntıları belli oldu.

İstanbul İli Üsküdar Belediye Başkanlığı, ilçenin önemli yerlerinde bulunan ve konut imarı olan 3 adet farklı arsayı ihale yöntemiyle alıcısına satacak. Peki Üsküdar'da satılacak imarlı arsalar nerede, muhammen fiyat bilgileri ile ihaleye dair gün bilgileri haberimizde.

Mülkiyeti Belediyeye ait olan ve aşağıda tabloda nitelikleri belirtilen taşınmazların 2886 sayılı Devlet İhale Yasasının 35. maddesinin (a) bendine göre kapalı teklif usulü ihale ile satışı gerçekleştirilecektir.

İhale Üsküdar Belediye Encümen Salonunda 24.12.2020 tarihinde Perşembe günü sırasıyla saat 10:15-10:30-10:45’te Üsküdar Belediye Encümenince yapılacaktır.

Gayrimenkul satış şartnamesi Üsküdar Belediyesi, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nden görülebilir ve 500,00-TL (Beşyüztürklirası) ücret karşılığında satın alınabilir.

İstekliler söz konusu taşınmazların satış ihalesine katılabilmek için satın alacakları taşınmazın muhammen bedelinin en az %3’ü (yüzde üç) nispetinde geçici teminat bedelini yatırdığına dair makbuz veya geçici teminat mektubunu ibraz edecektir. 

Ayrıca www.uskudar.bel.tr adresinden taşınmaz mal satış şartnamesine ulaşılabilir.

istanbul üsküdar satılık arsalar
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum