Uturst (UTK) coin patlamayı bekliyor! 6 Mayıs UTK analizi

Utrust (UTK) coin, yakın zamanda yaptığı yeni projelerle gündemde kalmaya devam ediyor. UTK coin 1 dolar seviyesini geçmeye hazırlanıyor. UTK coin geleceği ne olur? UTK coin alınır mı? İşte, 6 Mayıs canlı verileri ile Utrust coin.

Uturst (UTK) coin patlamayı bekliyor! 6 Mayıs UTK analizi
Editör: Mertcan Budak
06 Mayıs 2021 - 17:32 - Güncelleme: 08 Mayıs 2021 - 00:07
Utrust (UTK) coin, 5 Mayıs tarihinde ciddi bir sıçrayış yakalayarak 1 dolar seviyelerine tutunmaya çalışmıştı. Fimranın önceden paylaştığı bilgilere göre yeni anlaşmaların ve yeni projelerin yakında geleceği haberleri, UTK coin'e olan ilgi ve güveni her geçen gün arttırıyor. Peki, nedir bu Utrust? İşte, UTK coin arkasındaki projeler ve fimranın yatırımları.

Utrust (UTK) Coin nedir?

Özellikle gelecek yıllarda sanal alışverişlerin kripto para birimleri ile yapılacağı uzun süredir gündemde. Günümüzde pek çok kripto para geleceğe doğru bu adımları atıyor olsa bile, Utrust coin'in arkasındaki firma yaptığı başarılı anlaşma ve projelerde gelecekteki yerini şimdiden sağlama almış vaziyette.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR !!!

 

Holochain (HOT) coin düşen kırıldı mı? HOTUSD 8 Mayıs fiyat analizi grafik yorum

Dogecoin Çökerse Ne Olur? Dogecoin = Elon Musk

Utrust (UTK) 6 Mayıs analizi - UTK coin geleceği ne olur?

Utrust Coin (UTK) patlamayı bekliyor! UTK coin kaç dolar? UTK coin alınır mı


Utrust, aslen bir kripto ile ödeme aracı olarak karşımıza çıkıyor. E-Ticaret sitelerinden yapılacak olan kripto para ile alışveriş sistemine dahil olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firma, şimdiden yaptığı başarılı atılımlarla borsa değerini yükseltmeyi başarmış durumda.

Utrust (UTK) coin 6 Mayıs grafiği

utk

Utrust firma yetkililerinin geçmiş tarihte vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yatırımcılar uzun süre gözlerini 5 Mayıs gününe çevirmişlerdi. Firma yetkilileri 5 Mayıs tarihinde UTK coin'in gelecekte ödeme yöntemi olabilmesi adına ciddi ortaklıklar üzerine bir toplantı organize edeceklerini bildirmişlerdi. Bu sırada 4 Mayıs tarihine kadar istikrarlı bir düşüş trendinde olan UTK, dolar bazında 0,67 seviyelerine kadar gerilemişti. Hal böyle olunca çok ciddi oranda alım fırsatı veren coine ilgi bir anda yükseldi. Firma yetkililerinin verdiği 5 Mayıs tarihi geldiğinde ise beklenen gerçekleşerek UTK coin, 0,67 dolar seviyelerinden koparak 1,06 dolar seviyelerine çok ciddi bir yükseliş yaşadı. Henüz 1 dolar seviyesine tutunabilmeyi başaramayan UTK, o tarihten itibaren 0,90 seviyesine tutunarak piyasayı toparlamayı bekliyor.

Utrust (UTK) coin, 6 Mayıs tarihine geldiğimizde sabah saatlerinde 0,86 dolar seviyelerine inerek mantıklı alım fırsatları oluşturmuş oldu. Aynı zamanda bu seviye UTK için günlük alt direnç olarak belirlenmiş oldu. UTK coin sabaha karşı tekrardan atağa geçerek 0,90 dolar seviyelerine ulaşmış oldu. UTK coin 6 Mayıs tarihi için gün içinde en düşük 0,85 dolar en yüksek ise, 1,01 dolar seviyelerinde işlem gördü. Utrust coin'in 24 saatlik işlem hacmi ise dolar bazında 125,814,460 olarak belirlendi.

Utrust (UTK) coin alınır mı? UTK coin geleceği ne?

Utrust (UTK) coin, gün içinde oluşturduğu 0,85 dolarlık alt direnç seviyesinin henüz altına inmiş değil. Dolayısı ile bu seviyeler günlük olarak mantıklı alım fiyatları olarak kabul edilebilir. 0,90 dolar seviyelerine başarılı bir şekilde tutunmuş olan UTK, gün içinde sıkça 1 dolar fiyatını zorlamaya kalkıyor. UTK için orta ve uzun vade yatırımcıları şimdiden ciddi derecelerde alım yapmış olarak görünüyor. Keza firmanın yakın tarihte bir proje ortaklığı haberi daha vermesi bekleniyor. Bu durumda UTK coin için 2 dolar ve üzeri seviyeler kolayca aşılabilir gibi görünüyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum