Vadişehir Cadde Dükkanları ihale ile satışa çıkıyor

Vadişehir Cadde Dükkanları ihale ile satışa çıkıyor

İstanbul Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen dev proje Vadişehir cadde dükkanları ihalesi 23 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek.

12 Eylül 2017 - 13:10

Ticari gayrimenkul yatırımı yapanlar bu habere dikkat! İstanbul'un en prestijli projelerinden Vadişehir'deki Cadde Dükkanları ihale yöntemiyle satışa sunuluyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Eylül  2017 - İstanbul

Başakşehir ilçesinin en iddialı projesi olan Vadişehir’de yer alan Cadde Dükkanları ihale yöntemi ile satışa çıkıyor.

Mimarisiyle, konforuyla, manzarasıyla, çok özel ayrıcalıklarıyla öne çıkan Vadişehir'in; sınırlı sayıda üretilen Cadde Dükkanları; hemen teslim hemen tapu imkanları ile 48 ay vade farksız ve alternatifli ödeme seçenekleri ile satışa sunulan Vadişehir Cadde dükkanlarında Peşin iskontosu %22 olarak uygulanarak yatırımcısına kazanç vadediyor.

Tamamı satılan ve Eylül 2017 tarihinde teslimine başlanacak 608 konutluk Vadişehir projesinin; sınırlı sayıda üretilen Cadde Dükkânlarının 23 Eylül’deki satış ihalesini, Müzayedeci By Olkan Güneş tarafından hazırlanacak ve yönetilecek.

Yatırımcıların yoğun ilgisi daha şimdiden, 25 M genişliğindeki Seyrantepe Bulvarına cepheli Vadişehir Cadde Dükkânlarının bölgesinde alışveriş ve yaşamın yeni adresi olacağını gösteriyor.

İstanbul’un en hızlı ve düzenli büyüyen merkezi Başakşehir’in, artan nüfus ve trafik yoğunluğuna karşı kuzey güney aksında uzanan ulaşım yollarına yeni alternatiflerden olan Seyrantepe Bulvarı, Vadişehir Cadde Dükkanlarının önünden ve konut imar alanlarının içinden geçerek TEM otoyoluna doğru uzanarak Başakşehirlilerin kullanacağı önemli alternatif güzergah olacağına işaret ediliyor.

Bilgi için 444 8 066

www.vadisehir.com.tr

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..