Vakıfbank 3 ay ödemesiz Bayram Kredisi şartları

Ramazan Bayramı öncesi başlatılan bayram kredisi almak isteyenler dikkat! Vakıfbank 3 ay ödemesiz bayram kredisi şartları ve ayrıntılarını buradan öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank 3 ay ödemesiz Bayram Kredisi şartları
Editör: Hakan A.
20 Mayıs 2020 - 15:04
Türkiye'de Ramazan Bayramı öncesi son günler devam ederken, bankaların Bayram kredisi yarışları devame diyor. Türkiye'nin dev kamu bankası Vakıfbank, müşterilerinin huzurlu bir bayram geçirmesi amacıyla yeni bir bayram kredisi vermeye başladı. 3 ay ödemesiz Vakıfbank Bayram Kredisi şartları ve diğre detayları belli oldu.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 20 Mayıs 2020 - İstanbul


Vakıfbank tarafından başlatılan Bayram kredisi kampanyası hakkında bilgiler netleşti. Tek bir SMS ile Vakıfbank Bayram Krediniz hazır. VakıfBank müşterileri, 3 ay ödemesiz dönemli krediden 60 aya varan vade seçenekleriyle faydalanabilecek.

Banka müşterileri SMS ile de krediye başvurabilecek. Bu kanaldan başvurularda, 'KREDI' 'TCKN' 'AYLIK' 'GELİR' bilgileri aralarında birer boşluk bırakarak 5724'e SMS gönderilmesi yeterli olacak. 3 bin liradan başlayacak kredi tutarı 125 bin liraya kadar yükseltilebilecek.


Açıklamada konuya ilişkin değerlendirmeler yer alan VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Lütfü Çelebi, her zaman olduğu gibi bu kampanya ile öncelikle ihtiyaç sahiplerine rahat bir nefes aldırmayı hedeflediklerini bildirdi.

Çelebi, 'Bayrama özel 3 ay ödemesiz, 60 ay vadeli kredimizden ihtiyaç sahibi tüm bireysel segmentli müşterilerimiz faydalanabilecek. Ramazan Bayramı’na özel hazırlanan kredi paketinin üst limiti 125 bin TL olup, aylık yüzde 0,98 gibi piyasa koşullarına göre uygun bir faiz oranı uygulanacak.' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum