Varol Tezman, "KDV muafiyeti ve vatandaşlık düzenlemeleri...

Varol Tezman, "KDV muafiyeti ve vatandaşlık düzenlemeleri sonrası gayrimenkule büyük talep olacak"

Katar'da düzenlenen Expo Turkey by Qatar fuarına katılan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Satış ve Pazarlama Koordinatörü Varol Tezman, 'KDV muafiyeti ve vatandaşlık düzenlemelerinden sonra yoğun talep olaca' dedi.

21 Nisan 2017 - 10:45

Katar'a çok sayıda projesiyle çıkarma yapan Artaş İnşaat, Expo Türkey by Qatar'da Türkiye hakkında önemli bilgileri Körfez yatırımcısıyla paylaştı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi 21 Nisan 2017 Doha, Katar

Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Satış ve Pazarlama Koordinatörü Varol Tezman bu yıl ilk defa düzenlenen Expo Turkey by Qatar'da gruba aişt pek çok projeyle körfez yatırımcısının ilgisini çekerken, Expo Turkey by Qatar fuarında Hatice Kolçak'a konuştu. Tezman, fuar ve sektöre ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

İlk defa Katar'a bu fuara geldiklerini söyleyen Tezman, "Farklı sektörlerde katılım olması fuarı farklı kılıyor.
 Fuarın yoğun ilgi goreceğini düşünüyorum. Biz 8 proje ile geldik. Kale1 Kale 2, Ataşehir ofis, Tema İstanbul, Ataköy, Başakşehir ofis konut karma projelerimiz var. Ayrıca satışa çıkmadığımız 2 projemiz de bulunuyor. Yabancılara satış yapıyoruz ama bu konuda bir iddamız yok. KDV muafiyeti ve vatandaşlık düzenlemelerinden sonra yoğun talep olacağını düşünüyoruz." dedi.

Tezman konuşmasında, "Türkiye yabancılar açısından halen dolar bazında fiyatlarımız çok cazip. Oturum ve yatırım amacıyla ilgi gösteriyorlar. Niye Türkiye'de yapmasınlar? halen dolar bazında fiyatlarımız çok cazip oturum ve yatırım amacıyla Türkiye ye ilgi gösterdiklerini düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..