Reklamı Geç
VIA Properties Eğlenceyi eğitimle birleştirdi

VIA Properties Eğlenceyi eğitimle birleştirdi

ViaSea Akvaryum, Tema Park ve Aile Eğlence Merkezi, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile protokol imzaladı. Protokole göre binlerce öğrenciye eğlenirken öğrenme imkanı sunulacak.

04 Nisan 2017 - 09:46

Eğlence alanındaki dev yatırımlarıyla bilinen VIA Properties ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında binlerce öğrenciye Eğlenceyi eğitimle birleştirecek özel bir protokol imzalandı!

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Nisan 2017 - İstanbul

Viaport Marina, içerisinde Avrupa’nın en hızlı 5. roller coaster’ı Red Fire’ın da bulunduğu ViaSea Tema Parkı ve 12 binden fazla canlının yaşamını sürdürdüğü Dünyanın ilk iklim temalı ViaSea Akvaryumu gençlere tanıtmak için çalışmalarına hız kazandırdı.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci ve ViaSea Genel Müdürü Faruk Erdurcan arasında imzalanan protokol ile her ilçeden belirlenen okullar 75 öğrencisiyle eğlence merkezini ücretsiz ziyaret edebilecekler.

ViaSea eğlencenin tanımını değiştiriyor!

2015 yılında hayata geçirilen ViaSea Tema Park, içerisinde bulunan ve her yaşa hitap eden 25 ayrı eğlence ünitesinin yanı sıra Türkiye’ nin en iyi, Avrupa’nın da en hızlı 5. Roller coaster’ı fenomen Red Fire’ı da deneyimleme imkanı sunuyor. Eğlencenin zirveye tırmandığı parkın yanı başında konumlanan ve dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan ViaSea Akvaryum’da da ziyaretçilere binlerce deniz altı canlısının yaşamlarını gözlemleme fırsatı sunuluyor. 88 metre ile İstanbul’ un en uzun su altı tüneline sahip Akvaryum içerisinde ayrıca bulunan 47 farklı temalı sergide birbirinden farklı deniz canlıları ViaSea Akvaryum’da ziyaretçilerini bekliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..