Reklamı Geç

CNR Emlak Fuarı 16'da 3. İstanbul projesine Körfez ülkelerinde yogun ilgi

3.İstanbul projesine Körfez müşterilerinden yoğun ilgi! Lansmanı yapılmadan konutları tüketen 3.İstanbul projesi Emlak fuarında boy gösterdi. Körfez ve arap yatırımcının büyük ilgi gösterdiği projede satışlar hızla devam ediyor. 

3.İstanbul proje satış müdürü Ahmet Gümüş ve Fuzu Grup Yöneti Kurubu Başkanı Mahmut Akbal EmlakPencerem Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak'ın sorularını cevapladı.

İstanbul'da başlayan CNR Emlak Fuarı 2016 yoğun yabancı ilgisiyle başladı. Çok sayıda yabancı yatırımcı Türk inşaat şirketlerinin projelerine rağbet gösterdi. Körfez yatırımcılarının akınına uğrayan Emlak Fuarı'na katılan ASAF iş ortaklığı tarafından Başakşehir bölgesinde inşaa edilen 3.İstanbul projesi yabancıdan büyük ilgi gördü.

Başakşehir Belediyesi ile hasılat paylaşımı modeli ile İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen 3.İstanbul projesi lansmana çıkmadan konutları tüketti. Çok sayıda yabancı projeden ev aldı, yatırım yaptı.

Bu yıl 4. defa düzenlenen Emlak Fuarı hızlı başladı. Yeni konut projeleri CNR Emlak Fuarında 20 Kasım tarihine kadar boy gösterecek. Ev sahibi olmak isteyenler Emlak Fuarından uygun fiyatlarla ev alabilir. Konut firmaları projeler için özel fiyatlar belirledi ve avantajlı koşullarda ödeme planı hazırlayarak fuara özel ev almak isteyenlere çözümler sunuluyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir