Eyüp Akbal, TEM Avrasya Konutları proje detaylarını Hatice Kolçak'a anlattı

Fuzul Yapı'nın 2017'deki ilk yatırımı TEM Avrasya Konutları düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. TEM Avrasya Konutları ön talep süreci sona erdi, konut satışları başladı.


Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Mayıs 2017 - İstanbul
 

Fuzul Yapı'nın Gaziosmanpaşa bölgesinde TOKİ İşbirliği ile hayata geçirdiği TEM Avrasya Konutları projesini Eyüp Akbal Emlak Pencerem mikrofonlarına Hatice Kolçak'a anlattı. 


TOKİ-Fuzul Yapı iş birliğiyle inşa edilecek ve hasılat paylaşımı modeli uygulanacak olan TEM Avrasya Konutları Gaziosmanpaşa konut projesi görkemli bir lansmanla ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcıların beğenisine sunuldu. 


Düzenlenen toplantıyla görücüye çıkan TEM Avrasya Konut projesi hakkında önemli bilgiler veren Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp Akbal, Emlak Pencerem mikrofonlarına konuştu, Hatice Kolçak'ın sorularını yanıtladı.


Projenin gelişme süreci hakkında detayları paylaşan Eyüp Akbal, TEM Avrasya Konutları, konumu, fiyat bilgileri ve ödeme planı hakkında detayları paylaştı. 

 

Emlak Pencerem üzerinden Yeni Projeler sayfasından TEM Avrasya Konutları hakkında daha fazla bilgi almak için alttaki bağlantılara bakabilirsiniz.
 

Fuzul TEM Avrasya Konutları
 

https://projeler.emlakpencerem.com/fuzul-tem-avrasya-konutlari/projesi/84/

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir