Folkart Incity Bornova projesi lansmanı

İzmir'in en büyük konut üreticisi Folkart Yapı yeni projesi Incity'i düzenlediği basın toplantısıyla alıcısına sundu. Folkart Incity projesinde konut fiyatları 239 bin liradan başlangıç gösteriyor.
 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Mayıs 2017 - İstanbul


İzmir'de hayata geçirdiği nitelikli, yüksek yaşam kaliteli konut projeleriyle dikkat çeken Folkart Yapı 2017 yatırımlarına bir yenisini ekledi. Bölgenin en prestijli projesi için düğmeye basan şirket Folkart Incity projesini alıcısının beğenisine sundu. 


İzmir'de düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıkan Folkart Incity projesi konut satışları başladı. Ön talep döneminde yüzde 25 oranında talep alınan projenin satışı 6 ay içinde tamamlanmassı planlanıyor. Folkart Incity projesinde büyük stüdyo dairelerin yanı sıra 1+1, 2+1, 3+1 ve geniş metrekareli 4+1 konutlar satışa çıktı. Folkart Incity projesinde toplamda 700 adet konut yer alacak. 


Folkart Incity projesinin basın toplantısında konuşan Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, proje hakkında tüm detayları paylaştı. 13 farklı projeyi aynı anda yürüttüklerin altını çizen Sancak, "Peyzajından tüm alanlarına kadar çok iddialı bir projeyi hayata geçiriyoruz. Folkart Incity projesinin şimdiye kadar yaptığımız tüm projelerden daha iddialı bir proje. Kendinize ait yeşil dokuyla yaşayacaksınız. Toplam 475 milyon lira yatırımla özel bir projeyi hayata geçireceğiz." ifadelerini kullandı.


- "Folkart Incity" İzmir Bornova konut projesi 239 bin TL'den satışa çıktı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir