Reklamı Geç

Hasan Rahvalı, Ağaoğlu Çekmeköy Park projesini Hatice Kolçak'a anlattı

Gayrimenkul sektörünün önemli markalarından biri olan Ağaoğlu grubu en yeni projesiyle 30 günden az bir sürede projesindeki tüm dairelerin satışını gerçekleştirilecek denildi.

 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 07 Ekim 2017 - İstanbul


Ağaoğlu Çekmekyö projesinde konut satışlarına başlandı. Çekmeköy Park projesi düzenlenen basın toplantısı ile 20 yıldır bekleyen müşterilerinin beğenisine sunuldu. Toplantı sonrası özel röportajda şirketin Murahhas Azası ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvalı, önemli bilgileri emlakpencerem mikrofonlarına anlattı.


Yeni projede yer alan daireler hakkında önemli bilgileri ise Ağaoğlu Şirketler Grubu Murahhas Azası ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvalı, Emlak Pencerem Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak'a anlattı. Kolçak'a proje hakıkında fiyat ve diğer satış bilgilerini anlatan Rahvalı, “ 738 daire ve 30 bin m2 bir alışveriş merkezi diyebileceğimiz bir proje. 210 bin metrekarelik bir inşaat alanımız var. 68 dönüm büyüklüğünde bir arazi kullandık projemizde.  A, B ve C gruplarından oluşan 3 farklı bloklar olarak tasarladık. Bloklarımız 15 katlı olmak üzere toplam 13 bloğumuz var. A bloklarda 4+1, B bloklarda 3+1, C bloklarda 2+1 ve 1+1 daire tiplerini konumlandırdık. Projemizde 1+0 daire bulunuyor" dedi.


Ağaoğlu Çekmeköy Park'ta Kampnayalı fiyatlar lansmana özel


Ağaoğlu Çekmeköy Park projemizde yer alan dairelerin ortalama m2 fiyatı 7.500 lira olarak belirlediklerinin altını çizen Rahvalı, proede yer alan konutların fiyatları hakkında bilgileri paylaştı. Rahvalı, "Lansmana özel olarak ise çok farklı bir uygulama ile gerçek fiyat üzerinden bu fiyat üzerinden % 25 indirim uyguladık. Çekmeköy Park projemizde, % 10 peşinatın yanı sıra, % 75 banka kredisi ve 2019 yılında % 15 ara ödeme ile avantajlı bir ödeme planı alternatifini sunuyoruz. En küçük dairemiz 387 Bin liradan başlıyor 1+1 dairelerde. En yüksek fiyatlı dairemizlerde ise ortalama liste fiyatımız 1 milyon 500 Bin TL olarak satışa sunduk" diye konuştu.

 

Bir önceki haber videomuzda Çekmeköy Park projesinin basın toplantısının tamamını buradaki Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi görücüye çıktı linkte verdik. Diğer haberleri ise alttaki bağlantılarda paylaştık. Dilediğiniz haberi bu sayfadan okuyabilirsiniz.

 

Ağaoğlu ÇekmeköyPark projesi hakkında daha fazla bilgi almak için Yeni Projeler sayfalarımıza bakabilir, İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri sayfamızdan proje bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalardan form doldurarak, Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi satış ofisindeki müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. 

Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi detayları burada.

https://projeler.emlakpencerem.com/agaoglu-cekmekoy-park/projesi/102/

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir