"Hatice Kolçak ile Gayrimenkul'e Yön Verenler" BengüTürk Tv - GYODER Başkanı Feyzullah Yetgin

Hatice Kolçak ile Gayrimenkul'e Yön Verenler'de bu hafta GYODER Başkanı Feyzullah Yetgin, sektör ile alakalı çarpıcı açıklamaları gündeme damga vurdu.


Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Ekim 2017 - İstanbul


Her hafta BengüTürk Tv ekranlarında canlı olarak yayımlanan Hatice Kolçak ile Gayrimenkul'e Yön Verenler programında sektörün nabzı tutulmaya devam ediyor. Hatice Kolçak ile Gayrimenkul'e Yön Verenler programı 25 Ekim 2017 günü yeni konuğu ile yine gündeme damga vuracak konularla sektörün nabzını tuttu.


Hatice Kolçak'ın bu hafta konuğu olan GYODER Başkanı Do. Dr. Feyzullah Yetgin, gayrimenkul ve inşaat sektörüne ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.


TÜİK tarafından açıklanan konut satış istatistiklerini yorumlayan GYODER Başkanı Yetgin, moderatörlüğünü Hatice Kolçak'ın yaptığı programda sorulara içtenlikle cevap verdi. GYODER'in Gelişen Kentler Zirvesi'nden, gayrimenkul sektörüne sunduğu katkıların konuşulduğu programda, 2017 ve 2018 yılı konut satışlarında rekorların kırılacağı kaydedildi. GYODER Başkanı Feyzullah Yetgin, "2018'de olmazsa olmaz hedefimiz kentsel dönüşüm" derken, Halk GYO'nun İstanbul Finans Merkezi İFM projesine değindi ve dev projenin 2019'da tamamlanacağının altını çizdi.


Gayrimenkul sektörüne yön veren önemli konu ve konuklarıyla her hafta gündeme damga vuran "Hatice Kolçak ile Gayrimenkul'e Yön Verenler" BENGÜTÜRK TV ekranlarında her Çarşamba saat 12:00-12:50 arasında canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir