Hatice Kolçak ile Gayrimenkule Yön Verenler - Vedat Arslan ve Müjdat Güler haftanın konukları

İnşaat ve Gayrimenkul sektöründe Türkiye'nin önde gelen isimlerini her hafta programında ağırlayan Hatice Kolçak ile Gayrimenkule Yön Verenler Bengütürk Tv programında 27 Aralık 2017 tarihli konukları önemli açıklamalarda bulundu.


Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Ocak 2018 - İstanbul


Hatice Kolçak ile Gayrimenkule Yön Verenler'de 27 Aralık 2017 tarihli programın konukları Aremas'dan  Vedat Arslan ve Nova Holding'den Müjdat Güler oldu. İnşaat ve gayrimenkul sektöründe konut satışları ve diğer önemli gündemle alakalı önemli değerlendirmelerde bulundular.


Gayrimenkule Yön Verenler programının bu haftaki konuğu, Aremas Gayrimenkul kurucu ortağı Vedat Arslan ve NOVA Holding CEO'su Müjdat Güler oldu. Hatice Kolçak'ın hazırlayıp sunduğu programda gayrimenkul sektörünün 2017 yılı hakkında yorumlar yapıldı. 2018 yılı beklentileri üzerine konuşuldu. Sektör açısından verilmesi gereken teşvikler değerlendirildi. Türkiye'nin global emlak pazarında ki konumu üzerine konuşuldu. 

 
2017 bizim açımızdan kötü geçmedi. 2016'ya göre belli bir büyüme yakaladık. Sektörel açıdan ikiye ayırmak doğru olacaktır.İlk yarıyıl daha hareketliydi. İkinci yarıda özellikle dövizdeki hareketlenmeler, faizde ki yükselmeden dolayı daha yavaş bir satış seyri vardı. Genel olarak 2016 başarısını yakınlarında olacak şekilde kapatacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir