Reklamı Geç

Kaan Yücel, Emlak Fuarı hakkında konuştu

Yerli ve yabancı yatırımcıyı buluşturan CNR Emlak Furı kapılarını araladı. Ev sahibi omak isteyen, yatırım yapmak isteyenleri inşat firmaları ve yeni konut projeleriyle buluşturan, İstanubl CNR Emlak Fuarı 2016 Körfez ülkelerinin yatırımcılarının büyük ilgisiyle karşılaştı.

Bir çok önemli fuara katılan Polat Gayrimenkul, Kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul ile Emlak fuarında yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gördü.

Gayrimenkul sektöründe yıl sonu kampanyalarının boy gösterdiği CNR Emlak Fuarı'nda bu yıl Körfez ülkelerinden katılım oldukça fazla. Türk inşaat firmalarının projelerini pazarladığı emlak fuarına arap yatırımcıların ilgisi oldukça yoğun oldu. Çok sayıda Körfez ülkesi vatandaşı ev sahibi olmak, yatırım yapmak için fuarda proje proje dolaşarak bilgi aldı. Sıcak satışların ve pazarlıkların yaşandığı fuar kapılarını 20 Kasım tarihinde kapatacak. 

Her sene bir çok önemli fuarda boy gösteren firmaların başında olan Piyalepaşa Gayrimenkul, Emlak fuarında yabancı yatırımcıya Piyalepaşa İstanbul'u anlattı. Türkiye'nin en kapsamlı Kentsel dönüşüm projelerinin başında bulunan Piyalepaşa İstanbul projesinin detaylarını anlatan şirketin Satış ve Pazarlama Müdürü Kaan Yücel, EmlakPencerem.com miktofonlarına konuştu.

Kaan Yücel, Gayrimenkul sektöründen, fuar ve inşaat sektörüne ilişkin önemli açıklamalarda bulunurken, Hatice kolçak'ın sorularını cevapladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir