Mars19 Avcılar projesi görücüye çıktı

Mecrano imzasıyla Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatı tamamlanmak üzere olan Mars19 projesinde daire satışlarına başlandı. Mecrano şirketi tarafından yapımı tamamlanan Mars19 Avcılar projesi düzenlenen basın toplantısı ile alıcısına sunuldu. Toplantı sonrasında şirketin genel koordinatörü Levent Deveci, Emlak Pencerem mikrofonlarına konuştu. Deveci, Hatice Kolçak'ın sorularını cevapladı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Mart 2018 - İstanbul

Mars19 konut projesi düzenlenen basın lansmanı ile satışa sunulurken şirketin Genel Koordinatörü Levent Deveci, Mars19 Avcılar projesinin tüm ayrıntılarını Hatice Kolçak'a anlattı

Genel Müdür Levent Deveci de Mars19 Avcılar bölgesinin en özel yerinde hayata geçirildiğini, çevrede başka bir proje alanı fazla bulunmadığını ve  projenin yüksek prim vaadettiğini söyledi. Geniş ve ferah daire tiplerinin projede yer aldığını, balkonlu, büyük aileleri hedefleyen butik bir proje olduğunu söyledi. Deveci “Projemiz Mars19'da 1+1 ila 4+1'e kadar büyük ve geniş ailelerin hedeflendiği farklı tip daire seçeneklerine yer verdik.  Şehrin merkezinde, özel bir yaşam alanı sunan Mars19, kapalı otoparkı, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odaları, akıllı ev sistemi, kafe ve sosyal alanları ile güvenlik, konfor ve huzuru bir arada sunacak” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir