Reklamı Geç

Meydan Ardıçlı görücüye çıktı

Özyurtlar & Bahaş ortaklığı ile İstanbul Esenyurt'ta Meydan Ardıçlı konut projesinde dairelerin satışına düzenlenen basın lansmanı ile başladı. Meydan Ardıçlı konut projesi basın toplantısını buradan izleyebilirsiniz.
 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Eylül  2017 - İstanbul


2017 konut projeleri kapsmaında proje geliştirmeye devam eden Özyurtlar Holding, Meydan Ardıçlı projesinde Bahaş Holding ile ortak oldu.


Meydan Ardıçlı projesi bugün emlak basınının yoğun katılımı ile tanıtıldı. Görücüye çıkan Meydan Ardıçlı evlerinde her aileye uygun daireler alıcılarına sunuldu.


545 milyon TL yatırım değeri ile Meydan Ardıçlı konut projesi Esenyurt'ta Özyurtlar Holding-Bahaş Holding ortaklığı ile hayata geçirilecek.
 

Meydan Ardıçlı projesi toplamda 67 bin metrekare büyülüğünde bir alan üzerinde, bölgenin en büyük Bulvarı'na paralel yükselecek.  Meydan Ardıçlı evleri Bin 683 konut ve 121 ticari ünite olarak tasarlandı. Projede satışa sunulan daireler 2019'da sahiplerine teslim edilecek. Proje dahilinde 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 olmak üzere farklı daire seçenekleri bulunuyor. Az katlı bloklardan oluşan Meydan Ardıçlı evlerinde 27 blok bulunuyor. Daire büyüklükleri 41-228 metrekare arasında, ticari üniteler ise 35-122 metrekare arasında değişen büyüklüklerde olacak.
 

Projede daire fiyatları 3 bin ile 4 bin TL arasında değişiyor. Ortalama 3 bin 700 TL'den satışa sunulan daireler ön talep sürecinde büyük ilgi gördüğü ve satışların yaklaşık yüzde 20'sinin tamamlandığı belirtildi.


 

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir