Süleyman Çetinsaya, Avrupa Konutları Yamanevler projesinin detaylarını anlattı

Artaş İnşaat, İstanubl Ümraniye'deki dev konut projesinin satışlarına başladı. Anadolu Yakası'nın en büyük projesi olacak Avrupa Konutları Yamanevler projesinde daire satışları lansmana özel fırsatlarla başladı.


Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Ağustos 2017 - İstanbul


Artaş İnşaat Yönetim Kurulu  Başkanı Süleyman Çetinsaya, Avrupa Konutları Yamanevler projesi detaylarını paylaştı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Süleyman Çetinsaya, "2020 model bölgenin en güzel projesi" dedi.


İstanbul Anadolu yakasının en büyük konut projesini satışa sunan Artaş İnşaat, Alemdağ Caddesi üzerinde Ümraniye merkezinde dev projenin startını verdi.


Avrupa Konutları Yamanevler projesinin detaylarını anlatan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Emlak Pencerem'in sorularını yanıtladı. 


Çetinsaya, "Eski Ümraniye Boru Fabrikası üzerinde 1672 konut olarak planlanan Avrupa Konutları Yamanevler projesi Ümranye'nin en güzel yerinde Alemdağ Caddesi üzerinde inşa ediliyor. İnsanların evine ulaşımının kolay olması gerekiyor. Tamamlanacak metro projesi ise projeye sadece metrelerce uaklıkta. Diğer önemli bağlantı yollarının kesiştiği bir yerde. Ev sahipleri, her gün Ümraniye merkezinde projeye kolayca ulaşabilecekler. Proje Ümraniye'ye de büyük değer katacak." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir