Tuğba Köse, Sinpaş Gökorman projesini anlattı

Sinpaş GYO'nun yeni projesi basın lansmanı ile tanıtıldı. Gökorman projesi İstanbul Ümraniye'de hayata geçiriliyor. Sinpaş GYO Satış ve Satış Sonrası Koordinatörü Tuğba Köse, Gökorman projesinin tüm ayrıntılarını Emlakpencerem.com mikrofonlarına anlattı, Hatice Kolçak'ın sorularını yanıtladı.

 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Eylül  2017 - İstanbul
 

Türkiye'nin önde gelen Gayrimenkul şirketi Sinpaş GYO tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nın yeni projesi Gökorman tanıtımı gerçekleştirdi. Projenin lansmanıyla konut satışlarına başlandı.
 

Satıştan sorumlu Koordinatör Tuğba Köse, "Gökorman projemiz Şile yolu üzerinde, Meydan'a 4 dk mesafede konumlandırıldı. Devasa bir orman manzarasına sahip. Müşterilerimizden aldığımız heyecanı bu projede bir kez daha yaşamak oldukça heyecanlı. Konsept olarak çalışırken bu projede Türkiye'de bir ilk olan dikey yeşilleşme ve dikey mimariyi, yeşili, doğayı gökyüzüne taşımayı hedefledik. Gerçekten 33 kata kadar uzanan ağaçlar, 27'nci katta ve  18'nci katta pencerenizi açtığınızda ağaçlar hayal ettik ve bunuda gerçekleştirdik" dedi.

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir