Reklamı Geç

Umut Durbakayım ve Feyzullah Yetgin İzmir projesini Hatice Kolçak'a anlattı

Teknik Yapı ve Halk GYO güçlerini işte bu proje için birleştirdi. İzmir'de  Emlak Konut GYO arsa ihalesini kazanması sonrasında başlayan proje geliştirme sürecinde dev proje için Halk GYO ile ortaklık kuran Teknik Yapı yeni proje için ilk imzaları attı. Türkiye'nin iki devi İzmir Alsancak'ta dev proje için düğmeye bastı.

 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Eylül  2017 - İstanbul

 

Teknik Yapı ve Halk GYO, İzmir'de hayata geçirilecek Alsancak projesi kapsamında dev anlaşmaya imza attı. Düzenlenen basın toplantısıyla İzmir'de yükselecek projenin ortaklığı atılan imzalarla başlamış oldu.

 

Basın toplantısı sonrası EmlakPencerem.com mikrofonlarına konuşan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Umut Durbakayım ve Halk GYO Genel Müdürü Dr. Feyzullah Yetgin, Hatice Kolçak'ın sorularını yanıtladı. İki şirketin ortaklık hedefleri, proje aşamasındaki Alsancak projesinin kısa ayrıntılarına değinildi.

 

Henüz projenin detaylarının belli olomadığını, geliştirme aşamasında bir proje olduğunun altını çizen Teknik Yapı Yönetim Kurulu Umut Durbakayım, İzmir'e değer katacak çok önemli bir proje üzerinde çalıştıklarını ve tamamlandığında özel bir proje olarak önemli bir esere imza atacaklarını söyledi. 

 

Halk GYO Genel Müdürü Feyzullah Yetgin ise, İstanbul dışında proje geliştirmeye ağırdık verdiklerinin altını çizdi. Erzurum ve Eskişehir'de iki proje hayata geçirdiklerini belirten Yetgin," İzmir'in böyle bir projeye, böyle bir ortaklığa  ihtiyacı var."  dedi.

 

 

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir