Vadikoru Ayazağa projesinin detaylarını Bahattin Uçar anlattı

Vadikoru projesi basına tanıtılırken, projenin ayrıntıları belli oldu. Sarıyer'de dönüşüm projesi olarak yükselecek olan Vadikoru konut projesi ile alakalı önemli bilgileri şirketin patronu Bahattin Uçar anlattı.


Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Eylül  2017 - İstanbul


Invest İnşaat imzalı Vadikoru satışa çıktı. Kentsel dönüşüm projesi olarak Sarıyer'de Ayazağa bölgesinde hayata geçirilen proje basın toplantısıyla tanıtıldı.


Vadikoru projesi hakkında konuşan Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, toplantı sonrasında EmlakPencerem.com mikrofonlarına konuştu. Projenin detaylarını Hatice Kolçak'a anlatan Uçar, “Ayazağa Cendere bölgesindeki sanayi dönüşümün bir parçası olan Vadikoru, bölgenin sanayi görünümünden kurtularak modern şehir yaşamının bir parçası olmasını sağlayacak olan projelerin başında yer alıyor. Doğa ve kent yaşamı arasında modern bir köprü olan projemiz aynı dili konuşan 5 blok ile herkesin içinde var olmak istediği bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bunların yanında Vadikoru, Anadolu ve Avrupa yakasındaki merkezi bölgelerden hemen ulaşılabilir bir konumda yer alıyor” diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir