Vadikoru projesi görücüye çıktı

İstanbul Sarıyer bölgesinde inşa edilen Vadikoru projesi basın lansmanı ile görücüye çıktı. Bir kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çeken Vadikoru konut satışlarına başlandı. Vadikoru projesi fiyatları, ödeme planı ve diğer tüm ayrıntılar.


Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Eylül  2017 - İstanbul


Invest İnşaat tarafından kentsel dönüşüm projesi olarak Avrupa Yakası'nın önemli yaşam bölgesi Ayazağa'da hayata geçirilecek Vadikoru emlak medyasının katıldığı basın toplantısıyla satışilara başladı. 


Vadikoru projesi kapsamında toplamda 242 konut, 84 ofis ve 12 ticari üniteden oluşacak. Ev sahibi olmak isteyenler ve yatırım yapacaklara lansmana özel satış fiyatlarıyla  8 bin TL, ofislerde ise 3 bin dolar metrekare satış fiyatıyla satışa sunuldu.


Vadikoru basın toplantısında proje ve yatırımlara değinen Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, “Dönüşümle birlikte Ayazağa farklı bir konuma ve güzelliğe ulaştı. 200 milyon TL’lik yatırım ile sanayi dönüşümü olarak geliştirdiğimiz Vadikoru da Ayazağa’nın yeni ve özel bir değeri olarak yerini alacak. Ayazağa bölgesi, Levent – Maslak – Nişantaşı gibi İstanbul’un merkezi noktalarının alternatifi niteliğinde konumlanıyor. Bugün, çevrede faaliyet gösteren sanayi alanları ardı ardına dönüşüme tabi tutuluyor. Ayazağa’nın geleceğine ve potansiyeline inanıyoruz. Bu anlamda sektördeki yatırımlarımızın büyük kısmını Ayazağa ve çevresinde yoğunlaştırdık. Yaklaşık 10 yıllık bir süre içinde Ayazağa’da faaliyet göstermeye devam edeceğiz. Ortak girişimle bölgedeki ilk yatırımımız olan Vadistanbul projemizle Türkiye’nin en büyük sanayi dönüşümünü geliştirdik. Yeni projemiz, gözbebeğimiz dediğimiz Vadikoru ile de yatırımlarımıza yeni bir halka ekliyoruz” dedi. 

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir