0,79 Faiz Hangi Konutlara veriliyor, Yapılandırma Olur mu? Konut Kredisi Faiz Oranında Son durum...

2020 ile birlikte konut kredisi faiz oranlarında indirim devam ediyor. Bankalar 120 aya kadar kredi faiz oranlarını 0.79'a indirdi. Peki hangi bankalarda konut kredisi faiz oranları 0.79 ? İşte konut kredisi ile ev almak isteyenleri yakından ilgilendiren bilgiler. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 12 Ocak 2019 - İstanbul


Ev sahibi olmak, 2020 yılında sıfır bir ev sahibi olmak isteyenler için cazip fırsatlarla dolu bir yıl olacak. Başta kamu bankaları olmak üzere, inşaat firmaları da uygun şart ve koşullarda konut kredisi ve konut satış olanakları sunuyor. Konut Kredisi Faiz Oranında Son durum ve diğer önemli ayrıntıları videodan izleyebilirsiniz.

Konut kredi faiz oranları sıfır konutlar için 0,79'a indi. Kimler faydalanbiliyor, kred faiz oranlarında son durum nedir?

3 Kamu bankası Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank dışında bir katılım bankası Ziraat Katılım konut kredisi faiz oranlarını 0.79'a indirdi.

EmlakPencerem.com Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak, Konut kredileri ile Konut fiyatlarına ilişkin son değerlendirme videosunu yayımladı.

Hatice Kolçak'ın anlatımıyla 0,79 Faiz Hangi Konutlara veriliyor, Yapılandırma Olur mu? sorularına ilişkin tüm ayrıntılarını içeren videosunu YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Videoyu izleyebilmek için tıklayın.

Hatice Kolçak'ın kişisel YouTube kanalına abone olmak ve diğer videolarını izlemek için tıklayın.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yaşar Yiğit
    8 ay önce
    Ben bir ev aldım bu ev kopatretif usulü aldığım kişi toprak sahibi ben 0.79dan kılana bilirmiyim 0.99 kullanmistim