Konut kredi faiz oranlarında yeni gelişmeleri Hatice Kolçak anlatıyor

Mart ayına girilirken kontut kredisi faizlerinde düşüş sürüyor. Ev sahibi olmak isteyenlerin gözü ve kulağı konut kredisi faiz oranlarının düşüşünde. Geçtiğimiz hafta 1 Mart tarihinde son olarak bir kamu bankası kredi faiz oranlarını düşürdü. Şuanda en düşük faiz oranı veren banka o banka oldu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 3 Mart 2019 - İstanbul


Konut kredi faiz oranları düşmeye devam ediyor. Konut alacak ve kredi kullanacaklar için yeni gelişmeler var. Yapılandırma için de uygun fırsatlar karşımıza çıkmaya başladı.

Kout kredisi faizleri ile alakalı yaşanan gelişmeler ve konut fiyatlarının düşmeye devam etmesi piyasaları hareketlendirir mi? 

EmlakPecnerem.com Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak, konut kredis faiz oranlarındaki son durumu anlattı. Türkiye genelinde ev sahibi olmak için krei faizlerinin düşmesini bekleyenler için fırsatlar artmaya devam ediyor. Hatice Kolçak'ın anlatımıyla Konut kredisi faiz oranlarına ilişkin değerlendirme videosunu YouTube üzerinden verdi. Videoyu izleyebilmek için tıklayın.

Hatice Kolçak'ın kişisel YouTube kanalına abone olmak ve diğer videolarını izlemek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mağdur oluyoruz
    1 yıl önce
    Ben A bankasından 2.09 dan konut kredisi kullandım.. Şuan A bankasının kullanmış olduğum konut kredisi. 1.30 ben bunu o oranla yapılandırmasını istedim. Yapılandırma yapmaz ise rekabet kurumuna şikayetim den bir sonuç alamazmıyım. Yada b bankasının 1.35 faizi için kredi taşıma talebinde bulundum. B bankası da reddetti?! Daha önce bu tür olaylardan dolayı rekabet kurumu Türkiye deki bankalara hatrı sayılır cezalar kesti. Bu konuyu araştırır mısınız?