TOKİ 50 bin konut fiyatı ve diğer detayları

Türkiye genelinde her yıl 60 bin üzerinde konut üreten ve vatandaşı kira öder gibi ev sahibi yapan idare bu yıl 50 bin konut için düğmeye bastı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdelediği TOKİ konutları için vatandaş merakla bekliyor. Konutlar hangi illerde inşaa edilecek, satışlar, satış fiyatları ile TOKİ konutları hakkında bilinmeyen diğer tüm ayrıntıları bu videoda izleyebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 7 Mart 2019 - İstanbul


TOKİ'nin dar ve orta gelirli ailelere yönelik 50 bin konut inşaası için çalışmalar başladı, satışa çıkan konutların tüm ayrıntıları ile satış şartları belli oldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye genelinde 60'dan fazla ilde 50 bin konut için düğmeye bastı. TOKİ konutlarının satışına başlandı. Bu konutlara başvurular nasıl yapılacak? Kimler TOKİ'den ev satın alabilecek, fyatları ile diğer önemli detaylarını videoyu izleyerek öğrenebileceksiniz.

EmlakPecnerem.com Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bakan Murat Kurum tarafından açıklanan TOKİ'nin 50 bin adet konut satışına ilişkin ayrıntıları anlattyı. Ülke genelinde ev sahibi olmak isteyenleri yakından ilgilendiren bilgilendirme. Hatice Kolçak'ın anlatımıyla ucuz TOKİ evlerine ilişkin ayrıntıları içeren videosunu YouTube üzerinden verdi. Videoyu izleyebilmek için tıklayın.

Hatice Kolçak'ın kişisel YouTube kanalına abone olmak ve diğer videolarını izlemek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum