TOKİ Malatya kura çekilişi canlı yayın - Kura sonuçları isim listesi

TOKİ Malatya kura çekilişi canlı yayını başladı. Malatya TOKİ konutları için on binlerce başvuru arasından kura çekimi gerçekleştiriliyor. TOKİ Malatya konut kura çekilişi sonuçları canlı yayında belli oluyor. Malatya Merkez ilçe kura sonuçları isim isim tam listesi için sorgulama ekranı ve diğer ayrıntılar belli oldu. Kura sonuçları için canlı yayın izle, kura sonuçları sorgulama ekranı için haberimize girebilir, ayrıntıları öğrenebileceksiniz. 2791 konutlu Malatya TOKİ kura...

26 Kasım 2022 - 11:18
TAKİP ETTAKİP ET
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
TGRT Haber canlı yayını izle
TGRT Haber canlı yayını izle

TOKİ Malatya kura çekilişi canlı yayını başladı. Videomuz resmi YouTube TOKİ kanalından yayın yapmaktadır. Güvenle takip edebilir, kura sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayfada yayımlanan canlı yayın tamamladığında video kalır ve sonradan gelen, kura sonuçlarını öğrenmek isteyenler tekrar tekrar izleyebilecekler.

TOKİ Malatya kura çekilişi büyük bir heyecanla bekleniyordu. Kura takviminin açıklanması ile kura çekilişi sonuçları için merakla beklenen gül bugün. 26 Kasım ve 27 Kasım tarihlerinde TOKİ Malatya kura çekilişi sonuçları açıklanıyor. 

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) 250 bin sosyal konut kampanyası için kura çekilişleri aralıksız sürdürülüyor. Malatya ve ilçelerinde bugün kura heyecanı hızlı başladı. On binlerce Malatyalı heyecanla kura sonuçlarının belirlenmesini, kura çekilişini canlı yayın ekranından izliyor. 

- Malatya TOKİ kura sonuçlarını öğrenmek için bakın.

- Malatya TOKİ kura çekilişi hakkında ayrıntıları öğrenmek için bakın.

TOKİ Kura çekilişi ile alakalı diğer haberler için buraya bakabilirsiniz.

TOKİ Malatya kura sonuçları ile, Malatya Merkez TOKİ kura çekilişi sonuçları, Malatya kura sonuçları isim listesi, TOKİ Malatya kura çekilişi sonuçları sorgulama ekranı ve diğer ayrıntıları tek bir haberde öğrenin.