Volkan Konak'tan karavan evi turu

Karadenizin özgün sesi Volkan Konak'ın keyfi karavanında oldukça yerinde. 6 kişiyi ağırlayabildiği lüks karavan dikkat çekici özelliklere sahip.

Volkan Konak'tan karavan evi turu
Editör: Hakan A.
05 Kasım 2020 - 14:43
Özellikle son dönemde karavan tutkusu saran Türk insanı, yeni karavanları görmek, yourube üzerinden karavan yapılışını izlediği videolarla gelecekte nasıl bir karavan sahip olabileceğini araştırıyor. Bazı ünlülülerimiz ise o işi yıllar öncesinden çözmüş durumda. Lüks karavanlı isimlerin başında ise Karadenizin ünlü seslerinden Volkan Konak geliyor... 

Emlak Pencerem / Emlak Magazin Haberleri  - 5 Kasım 2020 - İstanbul

Volkan KonakTürkiye'nin önemli seslerinden biri olan Karadenizli Volkan Konak'ın 10 yıldır kullandığı karavan evini görenler şaşırıyor. Ünlü sanatçı son zamanlarda sıkça vakit geçiridiği karavanında dilediği gibi misafirlerini ağırlayabiliyor.

volkan konak karavan


10 yıl önce yaptırdı

Volkan Konak, istediği her türlü imkana sahip olan lüks karavan evini bundan 10 yıl kadar önce, sanki bugünleri görmüşçesine yaptırdı. Uzun süredir kullandığı karavan aracı ise her türlü konforu barındıracak şekilde dizayn edildi. Özellikle koronavirüs salgını döneminde milyonlar karavan yaşamı için her gün videolar izlemişti.

volkan konak karavan evi

Gezmediğim yer kalmadı

Karavan evini her fırsatta dilediği yere süren Volkan Konak, karavanında bestelerini yaptığını söylüyor. Konak, 'İçinde 6 kişi kalabiliyor. İkinci bir ev gibi. Ayrıca maceraperestim. Türkiye ve Avrupa'da dolanmadığım yer kalmadı. Bestelerimi de 'tek kişilik cumhuriyetim' dediğim karavanımda yapıyorum.' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum