WINk Coin (WIN) sert yükseldi, rekor kırdı! WIN grafik 7 günlük hızlı yükselişi ne kadar kazandırdı?

WIN Coin (WINk) en hızlı yükselen, yatırımcısına ciddi rakamlar kazandıran bir alt coin olarak işlem görüyor. Son 7 günde önemli bir büyüklükte hacmi genişleyen WINk WIN nedir, nereden satın alınır, hangi borsalarda işlem görüyor? Win Coin ile alakalı bilgiler ve sond akika grafik ekranı.

WINk Coin (WIN) sert yükseldi, rekor kırdı! WIN grafik 7 günlük hızlı yükselişi ne kadar kazandırdı?
04 Nisan 2021 - 16:07 - Güncelleme: 04 Nisan 2021 - 16:32
Bu hafta yaşanan sert yükseliş nedeniyle Win Coin merak ediliyor! Kripto para borsalarında son günlerde bir anda yükseliş grafiğini yakalayan WINk WIN coin konuşulmaya başlandı. Son 7 gün içerisinde bir anda pik yaparak seviyesini yükseltmesi ile birlikte pazarda pay almaya başlamış oldu. Milyonlarca kripto para yatırımcısı şimdi WINk WIN coin için araştırma yapıyor. EmlakPencerem.com kripto para uzmanı editörlerimiz EWINk WIN coini sizler için araştırdı. WINk WIN Coin son 24 saat ve son 7 günlük hareketlerini içeren grafiğini haberimizde görebilirsiniz.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 4 Nisan 2021 - İstanbul


Coin dünyasında alt coinlere olan ilgi her geçen gün artarken, yaşanan büyük hareketlilik ve çıkışlar Bitcoin, Etherium ve diğer üst lig coinlerden alt coinlere kayış devam ediyor. Ani sert yükselişle TL bazında değer kazanmaya başlayan WINk Coin merakla takip edilmeye başlandı. Alt coinlere yatırım yapanların kaçıramayacağı fırsatları barındırdığı düşünülen WINk Coin WIN ile alakalı bilmek istedikleriniz, son işlemlerde hızlı yükseliş grafiği ile birlikte haberimizde.

Türkiye'de 5 milyon üzerinde yatırımcı ufak olsun, büyük olsun parasını kripto para borsalarında değerlendirirken, fırsat kovalamaya devam ediyor. Bu fırsatlar yüksek rakamlı alt coinler dışında daha düşük değerle ulaşılabilen ve yükseliş beklentisi bulunan coinler olarak öne çıkıyor. Son haftalarda global anlamda bir anda dikkatleri üzerine toplayan alt coin ise WINk Coin WIN olarak öne çıktı. Hızla alımlar başladı ve yükseliş trendine girerek 7 gün gibi sürede rekor bir yükseliş sergilemiş oldu. Yatırımcı ise önemli bir kar ederek, şu sıralar yatay seyire giren WINk Coin ile kazanmış oldu.


WINk WIN Fiyatı Canlı Veri ve son 7 günlük

WINk bugünkü fiyatı 0,015344 TL, son 24 saatlik işlem hacmi 34.086.027,350 TL. WINk son 24 saatte çok fazla bir düşüş kaydetmedi. Anlık CoinMarketCap sıralaması #122, piyasa değeri 4.811.861,922 TL. Dolaşımdaki arz 313.607.571.387 WIN coin ve azami seviye arzı.

wink coin win 4 nisan pazar 2021 grafik

WINk ile şu anda dünya genelinde sadece en büyük borsalarda Binance, HBTC, HitBTC, DigiFinex, ve KuCoin üzerinden alım satım talimatları ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Bir anda gündemde yer bulan ve hızlı alımlara şahit olunan WINk nedir, nasıl alınır, ne işe yarar soruları sorulmaya başlandı.


WINk WIN Coin nedir?

WINk, kullanıcıların platformdaki yerel dijital varlık olarak WIN jetonunu kullanan birden fazla blok zinciri ekosisteminde sosyalleşmek ve pay almak için bir oyun platformudur. Davranışsal madencilik yenilikçi jeton ekonomisi tasarımı ve diğer teşvik mekanizmaları yoluyla WINk, geliştiricilerin gerçek benimsemeyi teşvik eden ve kullanıcıların platforma aktif paydaşlar olarak katılmalarını ve katkıda bulunmalarını sağlayan dApp'ler oluşturmalarını sağlamak için yüksek kaliteli bir merkezi olmayan oyun deneyimi sağlayan bir ekosistem oluşturmayı amaçlamaktadır.

WIN Token nedir?


WIN jetonu, TRON blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir TRC-20 yardımcı program belirtecidir. WINk platformu içinde WIN, önemli paydaşlardan, yani geliştiricilerden ve kullanıcılardan aktif katılımı teşvik etmek için kullanılan belirteçtir.

Aşağıda, jetonun temel kullanım durumlarının kapsamlı olmayan bir listesi verilmiştir:
 
  • Kazanma Gücü Kazanma: Token sahipleri, WIN tokenlerini stake etmek için Win Power alır.
  • Airdrop'lar: Token sahipleri WIN airdrop'lar için uygundur.
  • WinDrop stake etme: Oyun platformuna bağlı tüm DApp'ler "WinDrop" programı aracılığıyla kazançların bir kısmını WIN token sahipleriyle paylaşabilir.
  • Yönetim hakları: Jeton sahipleri, yerleşik yönetişim mekanizması aracılığıyla platformun hem gelişimini hem de yönünü etkileyebilir.
  • Kaynak yanmaları: Token sahipleri WIN'i stake ederek işlem maliyetlerini azaltabilir.
  • Özel fırsatlar ve deneyimler: Jeton sahipleri, ünlü poker turnuvaları veya araba hediyeleri gibi özel etkinliklere katılabilir.
  • Oynanış bonusları: büyük kullanıcı tabanlarına hizmet eden yüksek hacimli oyuncular ve dApp'ler, her işlem için avantajlar elde eder. Örneğin, avantajlar arasında doğrudan indirimler, artan ödemeler veya hızlandırılmış madencilik oranları yer alabilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum