XRP Ripple Coin yatırımından zarar eden yatırımcılar toplu dava açacak

Yeni dava öncesinde XRP yatırımcısından sıcak gelişme! XRP - Ripple Grafiği, Piyasa Değeri ve Haberleri... XRP yatırımcısı binlerce kişi, SEC’in Ripple’a karşı açtığı davaya müdahil olacak. Daha da önemlisi XRP yatırımcıları NEXO'ya dava açma hazırlığında...

XRP Ripple Coin yatırımından zarar eden yatırımcılar toplu dava açacak
Editör: Hakan A.
04 Nisan 2021 - 15:10
Kripto para dünyasının önemli aktörü XRP Ripple cephesinde işler pek iyi sayılmaz. Grafikler yükselmiyor. Yükselse değer kayıpları yaşanıyor. Dünya genelinde milyonlarca XRP yatırımcısı 15 milyar dolar üzerinde toplam zarara uğraması ile yatırımcının ne iştahı, ne keyfi kaldı. Neredeyse kripto para adını duyduğunda kaçacak derecede... Peki XRP tarafından grafikler ne gösteriyor. Hafta sonu XRP yatırımcısı kar mı etti, zarar mı etti?

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 4 Nisan 2021 - İstanbul


XRP Ripple Coin hareketliliği sürüyor. Dava açılmasıyla birlikte Dünya genelinde 150 Milyar doların üzerinde bir zararın olduğu tahmin edilirken, yatırımcı ise adeta kaynıyor. Sabrı taşan, dermanı kalmayan XRP yatırımcısı kayıplarının karşılanması için Nexo borsasına toplu dava açacağı gelen son dakika haberleri arasında. Diğer taraftan XRP yatırımcıları SEC davasına müdahil olmak için talepte bulunmuşlardı. Yeni gelişmeyle birlikte XRP Ripple yatırımcısı hem şirketi hemde kendi kaybettikleri haklarını alabilmek için yeni yöntemler geliştirmeye devam ederek sürece destek vermek için çabalıyor.

Diğer taraftan işlemlerin sürdüğü borsalarda hafta sonu olmasına rağmen alım satım işlemleri sürüyor. XRP grafik ve fiyat merak ediliyor. Peki hafta sonu Ripple XRP yatırımcısı için fiyat ne oldu? Şu sıra XRP ne kadar, kaç TL?


ripple xrp coin grafik 4 nisan

XRP Fiyatı Canlı Veri

XRP bugünkü fiyatı 4,93 TL, 24 saatlik işlem hacmi 43.301.988.684 TL. XRP son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #7, piyasa değeri 223.970.341.113 TL. Dolaşımdaki arz 45.404.028.640 XRP coin ve maksimum seviyede. 100.000.000.000 XRP coin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum